thy lisans öğrencilerine part-time çalışma imkanı sunan Take-Off 101 programı için Kariyer.net ile iş birliği yaptı.

THY, “Kariyer yolculuğun burada başlıyor” diyerek lisans öğrencilerine part-time çalışma imkanı sunan Take-Off 101 programı için Kariyer.net ile iş birliği yaptı.
 

Take-Off 101 için başvuru dönemi devam ediyor. Dünyada en fazla uluslararası noktaya uçan havayolu firması olan THY, öğrencilere part-time çalışma imkânı sunan programı Take-Off 101 ile kariyerlerine eğitimleri devam ederken başlamak isteyenlere büyük bir fırsat sunuyor. 


 
3. veya 4. sınıfta eğitimlerini sürdüren lisans öğrencilerine yönelik programa başvurular Kariyer.net üzerinden kabul ediliyor. 
 
 Take-Off 101 için değerlendirme süreçlerine katılan ve süreçleri başarıyla tamamlayan Lisans 3. ve 4. sınıf öğrencileri, yaklaşık iki dönem boyunca toplam 12 ay part-time çalışma fırsatını yakalayacak. 
 
Take-Off 101’e kabul edilen yetenekler THY bünyesinde Çalışan Fonksiyonu, Regülasyon ve Standartlara Uyum Fonksiyonu, Operasyon Fonksiyonu, Gelir Satış Fonksiyonu, Marka ve Müşteri Fonksiyonu, Planlama Fonsiyonu, İnovasyon ve Teknoloji Fonksiyonu, Teknik Fonksiyonu, Ticari Fonsiyonu’na ait birimlerde görev alabilecek. 
 
Ayrıca Take-Off 101 part-time öğrenci programı ile Türk Hava Yolları'na katılan yetenekler, 2025 yılında mezuniyet sonrası tam zamanlı işe alım için yeniden değerlendirilecek. 
 
Kariyer.net’in işe alım ve işveren markası danışmanlığı alanındaki kurum içi girişimi WeConsulting’in uçtan uca yürüttüğü programa başvurular 10 Mart’ta sona erecek. Gecikmeden başvuru yapmak için kullanılabilecek
 
Kariyer.net hakkında: 
1999’dan bu yana Türkiye’nin en büyük online istihdam platformu olan Kariyer.net, iş arayanlarla işverenleri internet ortamında yeni nesil teknolojilerle bir araya getiriyor. 
 
Kariyer.net’ in aday veri tabanında 28 milyonu aşkın özgeçmiş bulunuyor. Kariyer.net üyesi 600 binden fazla firma, ihtiyaç duyduğu iş gücünü Kariyer.net aracılığıyla arıyor. 
 
Kariyer.net, 500’ü aşkın çalışanı ile Türkiye’nin 81 ilinde işveren ve adaylara hizmet veriyor. Kariyer.net bir iLab grup şirketidir.

Hiç yorum yok


Blogger tarafından desteklenmektedir.