vivo V29 ile kışın zorlu koşullarında açık alanlardada kesintisiz iletişimin tadını çıkarın

Zorlu kış koşullarının giderek kendini daha fazla göstermeye başladığı, yağmurun hayatımızı zorlaştırdığı ve kar haberlerinin başladığı şu günlerde suya ve toza dayanıklılığı IP68 sertifikası ile belgelenmiş 
 

vivo V29 5G ile açık alanlarda da sevdiklerinizle kesintisiz iletişimde kalabilir, en güzel kış manzaralarını çektiğiniz fotoğraf ve videolarla ölümsüzleştirebilirsiniz. 


 
Ocak ayı ile birlikte kış kendini daha yoğun hissettirmeye başladı. Soğuk hava koşullarında açık alanlarda kullanım, gündelik hayatımızın vazgeçilmezi olan cep telefonları için zaman zaman tehlike oluşturabiliyor. 
 
Yağmurlu veya karlı havada açık havada telefonla konuşurken, fotoğraf veya video çekerken batarya ve hoparlör girişlerinden girebilecek su damlacıklarının telefona zarar verme ihtimali kullanıcıları korkutabiliyor. 
 
Bu nedenle telefon satın alırken cihazın suya dayanıklılığı tüketiciler için önemli tercih kriter haline geliyor. vivo, orta segment akıllı telefonlara amiral gemisi özelliklerini getiren V29 5G modeli ile tüketicilere suya ve toza dayanıklılığını IP68 sertifikasıyla belgelemiş güçlü ve kaliteli bir telefon sunuyor.  
 
Su ve Toza Karşı Güçlü Koruma: IP68 Sertifikası Nedir? 
 
IP68 sertifikası, cihazın toza ve suya karşı ne kadar dayanıklı olduğunu gösteren bir belge. IP68 sertifikasındaki “6” rakamı cihazın kum ve kir dahil küçük toz parçacıklarına dayanabileceğini; “8” rakamı da doğrudan suya düşse bile, suyun derinliği 1,5 metreyi aşmadığı sürece telefonun 30 dakika boyunca hiçbir zarar görmeden çalışabilecek dayanıklılığa sahip olduğunu gösteriyor. 
 
Böylece V29 5G kullanıcıları zorlu hava şartlarında, yoğun yağmur ya da kar altında kalmanız halinde bile, sevdiklerinizle iletişimi telefonunuza bir zarar gelmesinden endişe duymaksızın güvenle kullanabilir, kışın tadını çıkarabilirsiniz. 
 
Gelişmiş 50 MP OIS Ultra Algılama Kamerası ile Unutulmaz Anlarınızı Yakalayın 
 
V29 5G'nin gelişmiş 50 MP OIS Ultra Algılama Kamerası yoğun yağmur altında ıslanma, kar suyuna maruz kalma veya suya düşme gibi durumları sorun olmaktan çıkarıyor. 
 
Böylece V29 5G ile zorlu hava koşullarında bile mükemmel fotoğraf ve video çekimleri yaparak her anınızı güvenle ölümsüzleştirebilir, en güzel kış manzaralarını hiçbir endişe duymadan yakalayabilirsiniz.

Hiç yorum yok


Blogger tarafından desteklenmektedir.