Sarar’dan Öğretmenler Günü’ne Özel İndirim Fırsatı

Türk hazır giyim sektörünün lider markalarından Sarar, 24 Kasım Öğretmenler Günü’ne özel bir indirim kampanyası başlatıyor. 
 

24-26 Kasım tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında tüm müşterilere seçili ürünlerde %40 indirim fırsatı sunuluyor. 80 yıldır kaliteli ve şık ürünleri ile hazır giyim sektörünü kalkındıran Sarar, Türkiye'nin geleceğini yetiştiren öğretmenlerin anlamlı gününü, ‘Kasım İndirimleri’ ile birleştirerek özel bir kampanya ile kutluyor. 
 


24-25-26 Kasım tarihlerinde Sarar mağazalarında ve sarar.com’da yapılacak alışverişlerde anında %40 indirim uygulanıyor. 
 
Sarar Grup Yönetim Kurulu Üyesi Sara Sarar ise ülkenin her bir köşesinde görevini layıkıyla yapan öğretmenlerimizin ‘Öğretmenler Günü’nü kutlarken “Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün ‘başöğretmenlik’ unvanını aldığı bu anlamlı günde, yalnızca öğretmenlerimizi değil tüm müşterilerimizi mutlu etmek istedik. 
 
Bu vesileyle; 24 Kasım’dan başlayacak şekilde 3 gün boyunca ürünlerimizde %40 indirim fırsatı sunmaya karar verdik. Hem çok sevdiğimiz öğretmenlerimizi hem de diğer tüm müşterilerimizi kampanyadan yararlanmak adına Sarar mağazalarımıza bekliyoruz” şeklinde konuştu.

Hiç yorum yok


Blogger tarafından desteklenmektedir.