Öğretmenler Günü'nde Anadolu Efes Spor Kulübü'nden Öğretmen ve Öğrencilere Özel Jest

Öğretmenler Günü kapsamında Anadolu Efes – Partizan karşılaşmasının biletleri, öğretmen ve öğrencilere yüzde 30 indirimli olacak 
 

Anadolu Efes Spor Kulübü, sahada elde ettiği başarıları, topluma fayda yarattığı çalışmalarla desteklemeye devam ediyor. 
 


Sürdürülebilirlik ilkeleri doğrultusunda iklim değişikliği, sokak hayvanları ve eğitim gibi pek çok konuda hayata geçirdiği projelerle basketbol kamuoyunda öncü olan Anadolu Efes, aynı zamanda Öğretmenler Günü de olan 24 Kasım 2023 Cuma günü oynanacağı Partizan maçında öğretmen ve öğrencilere özel indirimli bilet sunacak.  
Öğretmen ve öğrencilere özel indirimli biletler maç günü gişelerde olacak 
 
 Bu özel karşılaşmada indirimli biletten yararlanmak isteyen öğretmen ve öğrenciler, maç günü öğretmen ya da öğrenci olduklarını belirten kartlarıyla bilet gişelerine gelerek yüzde 30 indirimli biletlerini teslim alabilecek. 
 
İndirimli biletten faydalanacak kişiler en fazla üç bilet satın alabilirken biletler sadece kimlik sahiplerine verilecek. Bu indirim, online kanallarda ise geçerli olmayacak. Anadolu Efes, öğretmen ve öğrencileri Partizan karşılaşması için Sinan Erdem Spor Salonu’na bekliyor.

Hiç yorum yok


Blogger tarafından desteklenmektedir.