Alarko Carrier’da staj yapma imkânı

Sektörünün öncü şirketlerinden olan Alarko Holding , kendi bünyesinde ve bağlı şirketlerinde genç yeteneklerin gelişimine destek olacak yeni bir staj programı başlatıyor. 
 

Alarko Şirketler Topluluğu’nun Yenibirlider Derneği iş birliği ile hayata geçirdiği ALL MY WAY Staj Programı kapsamında gençler, Alarko Carrier’da staj yapma imkânı bulacak. 
 


Gençleri geleceğin iş dünyasına hazırlayacak programa 5 Mayıs’a kadar başvurulabilecek. Alarko Şirketler Topluluğu’nun öncülüğünde uygulanan ALL MY WAY Staj Programı kapsamında Alarko Carrier, genç yeteneklere kapılarını açıyor. 
 
Yenibirlider Derneği iş birliği ile uygulanacak ve gençlerin kariyer yolculuklarına destek verecek Program kapsamında, bu yıl ilk kez iki ayrı dönemde öğrenci kabul edilecek. 
 
İlk dönem programı 3-28 Temmuz tarihleri arasında, ikinci dönem programı 7 Ağustos -4 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Programda gençlere eğitim, simülasyon, proje yönetimi, takım çalışmaları ve etkinliklerle zengin bir gelişim alanı sunulacak.  
 
Başvurular 5 Mayıs’a Kadar Sürecek  
ALL MY WAY Staj Programı kapsamında Alarko Carrier’da açılacak kontenjana, üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler, Sosyoloji, Psikoloji, Bilgisayar Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Makine Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, İnşaat Mühendisliği veya ilişkili bölümlerinde öğrenim gören 3. sınıf öğrencileri başvurabilecek. 
 
Başvurular https://lnkd.in/enPgfJMp bağlantısındaki form doldurularak yapılabilecek. Kazananlar, gerekli kriterleri karşılayan adaylarının başvurularının ardından yapılacak seçme ve değerlendirme ile belirlenecek. 
 
Öğrenciler çevrimiçi başvuru formunu doldurduktan sonra yapay zekâ mülakatı ve insan/organizasyon mülakatı aşamaları sonucunda şantiye ve yurt dışı haricinde tüm gruplarda yönetim ve mühendislik alanında staj yapma imkânı bulabilecek. 
 
ALL MY WAY Staj Programı çatısı altında online eğitim programları, proje çalışması, deneyim paylaşımları, seminerler, simülasyonlar, envanter uygulaması ve geri bildirim buluşmalarını içeren zengin bir gelişim programı uygulanacak. 
 
Gençlerin kariyer yolculuğundaki adımlarına eşlik edecek ve dört hafta sürecek Program, 5 Mayıs tarihine kadar başvuruları kabul edecek.  
 
Alarko Carrier Hakkında 
Gebze ve Dudullu’da toplam 96.000 m2 alan üzerine kurulu üretim tesislerinde ısıtma, soğutma ve su basınçlandırma sistemlerinin üretimini sağlayan Alarko Carrier iklimlendirme sektörünün önemli üreticiler arasında yer alıyor. Ayrıca Alarko Carrier, dünyanın önde gelen üreticilerinin distribütörlüğünü yaparak bu ürünleri tüketicilerine sunuyor. 
 
Üretici kimliğinin yanı sıra Toshiba markasıyla bireysel klimaların, ısı pompalarının ve aynı zamanda Carrier ve Wolf marka ürünlerinin ithalatını ve satışını gerçekleştiriyor. 
 
Değişen tüketici ihtiyaçları ve beklentileri doğrultusunda üstün teknolojili ürünler geliştiren Alarko Carrier, 5 kıtada 65 ülkeye ihracat yaparak global ölçekli projeleri ile Türkiye’ye değer katmaya devam ediyor. Müşteri odaklı hizmetini yurt içinde de sürdürerek ülke genelinde 262 bayi, 290 servis ve satış sonrası servis ağıyla tüketicisine ulaşıyor. 
 
Alarko Holding çatısı altında bulunan Alarko Carrier, lider ve bağımsız uluslararası marka değerlendirme kuruluşu Brand Finance’in yayımladığı “Türkiye’nin En Değerli 100 Markası” listesinde Isıtma-Soğutma-Havalandırma kategorisinde 4 yıl üst üste yer alan tek markadır. 
 
 İlk yerli kombi üreticilerinden olan Alarko Carrier, sektöründe SA 8000 ve Enerji Yönetim Standardı Belgesi (ISO 50001) alan İlk Türk Şirketidir.

Hiç yorum yok


Blogger tarafından desteklenmektedir.