Sömestir Tatiline Dair Her Şey Hepsiburada’da

Hepsiburada, bu yarı yıl tatilini evde veya dışarıda geçirecek çocuklar için aileleriyle yapacak pek çok etkinlik fikri sunuyor. 
 
Karne hediyesi önerilerinden, sömestir tatili aktivite alternatiflerine kadar yarı yıl tatilini tüm aile için eğlenceli kılacak her şey Hepsiburada’da 
 
 2022 - 2023 öğretim yılının ilk yarısının sonuna yaklaştığımız bu günlerde, karne hediyesi ve yarı yıl tatilinde çocuklarıyla yapacak aktivite arayışında olan anne – babaların adresi Hepsiburada oluyor. 
 


44’ten fazla kategoride, milyonlarca ürüne ev sahipliği yapan Hepsiburada, her bütçeye uygun alternatif tatil önerileri ve karne hediyeleriyle aileleri mutlu ediyor. 
 
Çocuklarıyla evde vakit geçirecek aileler, pijama partisi, film keyfi yapma, sanat atölyesi, Puzzle ve maketlerle hobiler, kutu oyunları için pek çok alternatifi Hepsiburada’da bulabiliyor. 
 
Ev dışında yapılacak, kamp macerası, hafta sonu pikniği, bisiklet gezisi, kayak tatili gibi eğlenceli aktivite önerileri için gerekli tüm ürünler uygun fiyata Hepsiburada’da ebeveynleri bekliyor.  
 
Çocukların vazgeçilmezi oyuncak;  
Geçtiğimiz yıl 3,6 milyondan fazla oyuncağı çocuklarla buluşturan Hepsiburada, ailelerin karne hediyesi bulma telaşına da 16-19 Ocak tarihleri arasında yapacağı Oyuncak Festivali Kampanyası ile çözüm buluyor. 
 
Oyuncak kategorisinde pek çok üründe yapılacak indirimlere ek, ilgi gören markalarda da 200 TL'ye 20 TL ek indirim fırsatı Hepsiburada’da. 
 
Ne hediye alacağına bir türlü karar veremeyen aileler için 2023 yılının oyuncak trendine de ışık tutan Hepsiburada’da çocuk gelişimini destekleyen eğlen-öğren-keşfet mottosuna uygun ürünlerin öne çıktığı görülüyor.

Hiç yorum yok


Blogger tarafından desteklenmektedir.