1 Şubat’taki Unpacked etkinliği ile bugüne kadarki en güçlü Galaxy cihazları tanıtılacak

Samsung Electronics Mobil Dünya Başkanı ve CEO'su TM Roh, 1 Şubat 2023’te gerçekleşecek ‘Unpacked’ etkinliği öncesinde, yeni Galaxy serisinin sunacağı heyecan verici inovasyonları paylaştığı bir yazı yayımladı.
 

Samsung Electronics Mobil Dünya Başkanı ve CEO'su TM Roh, kaleme aldığı son blog yazısında mobil iletişim dünyasında heyecanla beklenen yeni Galaxy serisiyle ilgili önemli bilgiler paylaştı. 
 


Yeni Galaxy serisinin Samsung’un bugüne kadar geliştirdiği en güçlü cihazlardan oluştuğunu vurgulayan TM Roh, bakın neler aktardı… 
 
“Her geçen yıl, mobil cihazlar teknoloji alışkanlıklarımızın bir parçası olmaktan çıkarak bu alışkanlıkların merkezine yerleşiyor. Kullanıcılar olarak, bize ilham veren veya sadece eğlenme ihtiyacımızı karşılayan içerikler üretiyor ve tüketiyoruz. 
 
Artık gittiğimiz her yerde en sürükleyici oyunları başımızı kaldırmadan oynayabiliyoruz. İşyerinde olmadığımız zamanlarda da iş arkadaşlarımızla beraber çalışabiliyor, işlerimizi yapabiliyoruz. 
 
Yaşamımızın her unsurunu, tek bir yerden kolayca yönetebiliyor, sağlıklı yaşam alışkanlıklarından randevularımıza ve alışverişlerimize değin her şeyi aynı anda planlayabiliyoruz. 
 
Bu nedenle kullanıcılar, her zaman güvenebilecekleri cihaz ve markaları tercih etmeye devam ediyor. Mobil teknolojinin yaşamlarımıza daha zengin deneyimler katabileceğine ve hayal ettiğimiz geleceği oluşturma konusunda itici güç olabileceğine inanıyoruz. 
 
“Performansın standartlarını yeniden belirliyor, ezberleri bozuyoruz”
 
Samsung’un bu vizyonu hayata geçirme konusundaki en iyi örneklerden birinin Galaxy S Serisi olduğunun altını çizen TM Roh, şöyle devam ediyor: “Sunduğumuz özellikleri ikiye katlayarak bu yılki Galaxy S Serisinde inovasyon mirasımızı daha da ileri taşıyoruz. 
 
Profesyonel düzeydeki kamera sistemimizi daha akıllı hale getirdik. Galaxy akıllı telefonların sunduğu en iyi fotoğraf ve video performansını sunacağız. 
 
Yazılım ve donanımda yaptığımız optimizasyonlar ve ortak iş birlikleri ile geliştirilen yepyeni çip setimiz bugüne kadarki en hızlı ve güçlü Galaxy performansını kullanıcılarla buluşturacak. 
 
Galaxy ekosisteminde sunduğumuz bağlantılı özellikler artık kullanıcılara hiç olmadığı kadar kolay ve kusursuz bir deneyim yaşatıyor. Çok sevilen Galaxy Note deneyimini ise Ultra ile birleştirdik. 
 
Böylece iki ayrı öncü Galaxy inovasyonunu bir araya getirerek, akıllı telefonlardaki güç, performans ve yaratıcılık olanaklarında öncü bir cihaz ürettik. Galaxy S Ultra, Samsung Mobil’in sunduğu inovasyonların zirvesinde yer alıyor. Ultra artık her şeyin ötesinde öne çıkan bir isim haline geldi. 
 
Ve çok yakında Ultra’nın yapabileceklerini daha fazla cihaz kategorisinde sizlere göstereceğiz. Yeni Galaxy serisiyle performansın ve kalitenin yeni bir tanımını yaparak kullanıcılarımızın bize duyduğu güveni perçinliyoruz.” 
 
“1 Şubat’ta bugüne kadarki en güçlü mobil cihazlarımızı tanıtacağız”  
 
Samsung olarak, 2022 yılında iklim değişikliğiyle mücadele alanındaki yeni çevre stratejilerini açıkladıklarını belirten TM Roh, “Mobil Deneyim Birimimiz, hem kurumsal işleyişte hem de ürün yaşam döngülerinde iklim krizine karşı hayata geçirdiği yeni uygulamalarla sürdürülebilirlik hedeflerinin gerçekleştirilmesine yardım etmeyi sürdürüyor. İklim değişikliğiyle mücadele konusunda kararlı adımlar atmaya devam ediyoruz. 
 
Kullandığımız teknolojileri daha da sürdürülebilir kılmaya odaklanan yeni çevreci stratejimiz bu konuda bize rehberlik ediyor. Ürün yaşam döngüsünün her aşamasında öncelikli olarak sürdürülebilirliğe odaklanıyoruz. 
 
Galaxy cihazlarımızı daha uzun süre kullanılabilir, dayanıklı ve güvenilir hale getiriyoruz. Daha fazla ürün bileşeninde geri dönüştürülmüş malzeme kullanıyoruz. Bizimle aynı yaklaşımı paylaşan iş ortaklarımızla iş birliği yaparak, insanları bir araya getiriyoruz. 
 
Böylece toplum ve dünyamız için pozitif bir değişim yaratıyor, sektörümüz için yeni hedefler belirliyoruz. 1 Şubat’ta gerçekleşecek ‘Unpacked’ etkinliğinde inovasyon ve sürdürülebilirliğin bir araya gelmesi ile premium cihaz deneyiminin nasıl yaratılabildiğini göstereceğiz. 
 
Tanıtacağımız cihazlar, kullanıcılarımızın uzun yıllar boyunca severek kullanacağı, bugüne kadarki en güçlü mobil cihazlarımız olacak. Yeni cihazlarımızı sizlerle paylaşmak için şimdiden sabırsızlanıyoruz.” ifadelerini kullandı.

Hiç yorum yok


Blogger tarafından desteklenmektedir.