Koçtaş İhtiyaç Sahibi Okulların Yanı Başında

Koçtaş, ”Yanı Başında” programı ile öğrencilerin daha temiz ve ferah ortamlarda eğitimlerine devam etmeleri için ihtiyaç sahibi ilköğretim okullarının yenilenmesine katkıda bulunuyor. 
 

Koçtaş, program aracılığıyla ihtiyaç sahibi okulların iç cephelerinin yenilenmesi için boya ve boyacı malzemeleridesteği sağlıyor. 
 
2021 yılında Türkiye’nin farklı illerinde yer alan 22 okulun yanı başında olan Koçtaş, 25.yılını kutladığı bu yılın sonuna kadar toplamda 25 okulunyenilenmesine katkıda bulunacak. 
 


Koçtaş Genel Müdürü Devrim Kılıçoğlu, KoçtaşPazarlama ve Dijital Kanallar Genel Müdür Yardımcısı Ebru Darip, programın iç cephe boya sponsoru Polisan Kansai Boya Genel Müdürü Cemal Drahor, PolisanKansai Boya Pazarlama ve Kanal Strateji DirektörüNur Azade Yazgan veboyacımalzemeleri sponsoru İzmir Fırça Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Dilberoğlu katılımıyla İstanbul’da yenilenen okullardan Muhittin Üstündağ İlkokulu’nu ziyaret etti. 
 
Yaşamın olduğu her yeri geliştirmek ve güzelleştirmek misyonuyla faaliyetlerini sürdüren Koçtaş, çocukların daha temiz ve ferah ortamlarda eğitimlerine devam etmeleri için ihtiyaç sahibi ilköğretim okullarına destek oluyor. 
 
Koçtaş, hayata geçirdiği ‘Yanı Başında’ programı aracılığıyla, ihtiyaç sahibi okulların iç cephelerinin yenilenmesi için boya ve boyacı malzemeleri desteği sağlıyor. Koçtaş, 2020 yılında 7 okula iç cephe boyası ve boyacı malzemeleri desteği verdi. 
 
2021 yılında ise Polisan Kansai Boya ve İzmir Fırça sponsorluğunda bugüne kadarKırıkkale, Adana, Mardin, İzmir, Diyarbakır, Mersin, Tekirdağ, İstanbul, Hatay, Samsun, Zonguldak, Şanlıurfa, Aydın, Düzce, Manisa, Balıkesir, Yozgat ve Bursa’dayer alan22 okulunyenilenmesine katkıda bulundu. 
 
Koçtaş, 2021 yılı sonuna kadar 25. yılı kapsamında toplam 25 okulun ‘Yanı Başında’ olacak. Koçtaş Genel Müdürü Devrim Kılıçoğlu, Koçtaş Pazarlama ve Dijital Kanallar Genel Müdür Yardımcısı Ebru Darip, programın sponsorları Polisan Kansai Boya Genel Müdürü Cemal Drahor, PolisanKansai Boya Pazarlama ve Kanal Strateji Direktörü Nur Azade Yazgan ve İzmir Fırça Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Dilberoğlu eşliğinde yenilenme çalışmaları tamamlanan Muhittin Üstündağ İlkokulu’nu ziyaret etti. 
 
Ziyaret sonrası açıklama yapan Devrim Kılıçoğlu, Koçtaş’ın insana ve topluma değer katma misyonuyla çeşitli projeler hayata geçirdiğini belirterek“Koçtaş olarak eğitim alanında verdiğimiz destekleri tek bir çatı altında topladık ve geçtiğimiz yıl “Yanı Başında” programımızı başlattık.
 
Bugün ziyaretimiz sırasında da gördüğümüz gibi, öğrencilerimizindaha iyi ortamlarda eğitim almalarına destek olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. 
 
Bu vesileyle programımızın daha çok okula ulaşması için bizi destekleyen ve bugün ziyaretimizde de bize eşlik edenPolisanKansai Boya ve İzmir Fırça temsilcilerine bir kez daha teşekkür ediyorum. 
 
Koçtaş’ın en büyük gücü olan çalışanlarımızın desteğiyle, ihtiyaç sahibi okulları belirliyoruz. Mağazalarda oluşturduğumuz ekipler, bölgelerindeki ihtiyaç sahibi okulları tespit ediyor ve bu okullara gerçekleştirdikleri ziyaretlerle ihtiyaç analizlerini yapıyorlar. 
 
Böylesine önemli bir projede çalışma arkadaşlarımızla birlikte ilerlemenin gururunu yaşıyor, bu vesileyle emeği geçen tüm arkadaşlarıma teşekkürlerimi sunuyorum.
 
Önümüzdeki dönemde daha çok ihtiyaç sahibi okula ulaşmak için çalışmalarımıza tüm hızıyla devam ederek Yanı Başında programımızı ara vermeden sürdüreceğiz” dedi.

Hiç yorum yok


Blogger tarafından desteklenmektedir.