TikTok LIVE Kariyer Günleri sayesinde hayalindeki gelecek mümkün

Dünyanın önde gelen kısa video uygulaması TikTok, Eleman.net, Bilgi Üniversitesi Operations Research Club ve Şişli Meslek Yüksek Okulu (MYO) iş birliğiyle kariyer günlerini başlattı. 
 

27-30 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan TikTok LIVE Kariyer Günleri kapsamında kullanıcılar, hayallerindeki kariyeri nasıl geliştireceklerine dair önemli ipuçları edinecekler. 4 gün boyunca sürecek olan etkinlikte uzman konuklar profesyonel yaşama ilişkin çok önemli bilgiler paylaşacak. 
 
Bu kapsamda sadece kariyerini geliştirmek ya da hayalindeki kariyeri inşa etmek isteyenler için değil henüz meslek hayatının başında olanlar için de çok önemli püf noktaları paylaşılacak.  


 
Kariyer Günleri’nde profesyonel yaşama dair hangi konulara yer verilecek? 
 
TikTok LIVE Kariyer Günleri boyunca uzman konuklar canlı yayınlarla TikTok içerik üreticilerine ulaşacak. 
 
Kariyer Günleri kapsamında içerik üreticileri, “part-time iş olanakları, CV oluşturma ve yazımı, Türkiye’de iş olanakları, Tıp eğitimi ve süreci, Seyahat etmenin girişimciliğe katkıları, Yurtdışı eğitim fırsatları, Örnek CV analizi, Kariyer yolculuğu, Üniversite ve kariyer yolu, İş mülakatı teknikleri, Meslekte fark yaratma, gelişim süreci ve ilham kaynakları, Üniversite yılları, Sektör analizi, Genç girişimciler ve TikTok ve Başka bir kariyer mümkün” konu başlıklarında kilit öneme sahip bilgilere erişebilecek. 
 
Kariyer Günleri boyunca kullanıcılar, #kariyerhedefim etiketini kullanarak kendi kariyer hikayelerini paylaşabilecek ve canlı yayınlar sırasında uzmanlara sorularını sorabilecek. 
 
 Kariyer Günleri için özel olarak tasarlanan interaktif banner üzerinden de sorular uzman konuklara iletilecek. Hayalleri gerçekleştirmenin öneminin farkında olan TikTok insanları bilinçlendirmek için çalışmaya devam ediyor. 
 
Profesyonel hayatın da ayrılmaz bir parçası haline gelen platform; kariyer uzmanlarının, profesyonellerin ve geleceğe umutla bakan gençlerin tercih ettiği yer olarak çalışmalarını sürdürüyor.

Hiç yorum yok


Blogger tarafından desteklenmektedir.