Sabancı Üniversitesi Profesyonel Yüksek Lisans Programları İçin Erken Başvuru Dönemi

Sabancı Üniversitesi, 2021-2022 Profesyonel Yüksek Lisans Programları için erken başvuru dönemini başlattı. 
 

28 Mayıs 2021 tarihine kadar sürecek erken başvuru döneminde programlara yönelik çevrimiçi tanıtım buluşmaları da düzenlenecek Türkiye’nin yükseköğretimi odağına alan, öncü ve lider uluslararası araştırma üniversitesi Sabancı Üniversitesi, profesyonellere yönelik Tezsiz Yüksek Lisans programlarıyla hızlı gelişen uzmanlık alanlarında ileri düzeyde eğitim imkânı sunuyor. 


 
2021-2022 dönemi tezsiz yüksek programları arasında Executive MBA ve Profesyoneller için MBA ile Finans, Profesyoneller için İş analitiği, Bilişim Teknolojileri, Veri Analitiği, Siber Güvenlik, Enerji Teknolojileri ve Yönetimi üzerine tezsiz profesyonel yüksek lisans eğitimleri yer alıyor. Programlar için özel tanıtım toplantıları 16 Şubat-31 Temmuz 2021 tarihleri arasında çevrimiçi (online) olarak gerçekleştirilecek. 
 
Eğitim içeriklerinin en güncel bilgi ve yetkinliklerle tasarlandığını belirten Sabancı Üniversitesi Yönetici Geliştirme Birimi, EDU Direktörü Dr. Cüneyt Evirgen, programlarla ilgili şu açıklamada bulundu: 
 
"Kültürel, ekonomik ve teknolojik değişimin yaşandığı bu çağda mesleki kariyerde değişime hazırlanmak ve küresel çağın değişim, dönüşüm parametreleriyle uyum sağlamak için gerekli yetkinlikleri kapsamlı ve derinlemesine kazanmak gerekiyor. 
 
İş dünyasının öncülük edeceği bu yeni süreçte, Sabancı Üniversitesi’nin profesyonellere yönelik sunduğu Tezsiz Yüksek Lisans Programları şirketlerin ve çalışanların rekabetçi kalabilmeleri ve yönetici takımının yeni dünya düzeninde başarılı olmalarına zemin hazırlıyor". 28 Mayıs 2021 tarihine kadar sürecek erken başvuru döneminde %5 erken başvuru indirimi uygulanacak.

Hiç yorum yok


Blogger tarafından desteklenmektedir.