Milliyet Evde Okul eki ile sömestr tatili eğlenceye dönüşüyor

Çocukların eğitimine destek olmak ve kişisel gelişimlerine katkı sağlamak için Milliyet ile Düşyeri Platformu iş birliğinde çıkarılan ‘Evde Okul’ eki sömestr tatilinin devam ettiği bu günlerde çocukların tatillerini keyifli geçirmelerine yardımcı oluyor. 
 

 Pandemi süresince devam eden uzaktan eğitimde öğrencilere destek olmak için Milliyet Gazetesi ve Düşyeri Platformu iş birliğinde çıkarılan ‘Evde Okul’ eki sömestr tatilinde de çocukların eğitici aktivitelerle zaman geçirmelerine imkan sunuyor. 


 
Türkiye'nin alanında en uzman isimleri tarafından hazırlanan ek birbirinden farklı etkinliklerle hem okul öncesi hem de ilkokul öğrencilerinin “Evde Tatil” konsepti ile eğitimlerine devam etmelerini sağlıyor. 
 
Milli Eğitim Bakanlığı müfredatıyla uyumlu ve çocukların akademik gelişimine katkıda bulunan okul öncesi ve ilkokul ‘Evde Okul’ eki, kış tatilinde de evde kolaylıkla uygulayabileceğiniz içerikler ve oyunla öğrenme aktiviteleri ile destekleniyor. 
 
Ekin sömestire özel içerikleri yanı sıra Evde Okul Müdürü ve Düş İşleri Bakanı Ayşe Şule Bilgiç, kendi instagram hesabı üzerinden Cuma ve Pazartesi akşamı “Instagram Canlı” yayınında öğrencilerle bir araya geliyor. Ayrıca tüm görevlerini yerine getirenler arasından kura ile seçilecek 5 kişi ise canlı yayında sohbete katılma fırsatı elde ediyor. 
 
Tatilde canlı yayına katılmak isteyen çocukların tüm hafta boyunca görevlerini tamamlayıp, “Kazanım Takvimi”ndeki tüm kazanım pullarını yapıştırarak fotoğrafını evdeokul@dusyeri.com.tr adresine adınız- soy adınız, çocuğunuzun yaşı ve instagram hesabınızın adresi ile birlikte yollanması yeterli oluyor. 
 
Birbirinden önemli uzmanların içeriklerinin yer aldığı, evde eğitim döneminde ailelere rehberlik eden “Okul Öncesi Evde Okul” eki her Cuma günü ve “İlkokul Evde Okul” eki ise her Pazartesi günü Milliyet Gazetesi ile tüm Türkiye’deki öğrencilere ücretsiz ulaşıyor.

Hiç yorum yok


Blogger tarafından desteklenmektedir.