Şatonun kapıları çocuklar için açılıyor

Dünyanın lider kırtasiye markası Faber-Castell, günümüzün yaratıcılık ve eğlence odaklı ürünlerinin doğum yeri olan 250 yıllık şatosunun kapılarını çocuklar için açıyor. 

Türkiye’nin dört bir yanında başlatılan “Faber-Castell Kazandırıyor” çekiliş kampanyası ile 3 şanslı aile, Faber-Castell Şatosu ve Nürnberg Yılbaşı Pazarı Gezisini kapsayan bir tatil kazanma fırsatı yakalayacak. 

Alman bavyerasının incilerinden olan, yüzlerce yıldır varlığıyla tarihe tanıklık eden Faber-Castell şatosu, Nürnberg’in eşsiz ışıl ışıl Yılbaşı Pazarı ile birleştiğinde unutulmaz bir tatile dönüşecek. 
Masal gibi büyüleyici bu tatili kazanmak isteyen ailelerin, tüm kırtasiye satış noktalarında bulabilecekleri, “3 Aileye Tatil Bu Pakette” etiketine sahip, 12 renkli kuruboya, keçeli boya, pastel boya ve/veya suluboya ürünlerinin ambalajları içerisindeki kodu, www.fabercastellkazandiriyor.com adresine girmeleri yeterli olacak.

 Milli Piyango İdaresi’nin gerçekleştirdiği çekiliş sonunda talihlilerin belirleneceği kampanyaya katılmak için son tarih 7 Ekim. Bu rengarenk ve masalsı tatili kazanmak isteyen minikler ve ebeveynleri, detaylı bilgilere www.fabercastellkazandiriyor.com web sitesinden ulaşabilir.

Hiç yorum yok


Blogger tarafından desteklenmektedir.