Karneni paylaş, tablet kazan

Türkiye’nin en hızlı büyüyen mobil teknoloji markası reederöğrencilerin katılabileceği yarışma ile tablet kazanma fırsatı sunuyor. 

Öğrenciler #GücünüReederdanAl etiketi ile karnelerinin fotoğraflarını paylaşarak reeder A8i Quad 8 kazanma fırsatı elde edecekler. Yarışma sonucunda çekilişle belirlenecek 3 öğrenciye tablet bilgisayar hediye edilecek. 

Bilişim ürünleriyle Türkiye’nin fiyat / performans lideri teknoloji markası olan reederkarne heyecanına ortak oluyor. reeder tarafından düzenlenen yarışma ile #GücünüReederdanAl etiketi ile karnelerini Facebook ve Instagram’da paylaşan öğrenciler reeder Facebook sayfasını beğendikten sonra çekilişe katılmaya hak kazanıyor.


8 Haziran Cuma günü saat 24:00’e kadar devam edecek yarışmada 3 öğrenciye reeder’ın popüler tablet bilgisayarı A8i Quad hediye edilecek. Herkese açık olan yarışmaya Türkiye’nin her yerinden öğrenciler katılabilecek.  

Yarışmaya nasıl katılacaksınız? 
• İlk olarak #GücünüReederdanAl etiketi ile Facebook ve Instagram’da karne fotoğrafınızı paylaşıyorsunuz 
• Ardından reeder Facebook sayfasını beğeniyorsunuz (https://www.facebook.com/reedertr/) Bu iki işlemin ardından çekilişe katılmaya hak kazanıyor ve popüler reeder A8i Quadtablet bilgisayar kazanma fırsatı yakalıyorsunuz.  

A8i Quad 
Gücünü Intel’in 4 çekirdekli 1.83 GHz işlemcisinden alan A8i Quad, 8 inç ekranı ile öğrencilere yepyeni bir dünyanın kapılarını açıyor. 1 GB RAM, fonksiyonel home tuşu, 4000 mAh pil ile uzun süre kullanım, 5 Megapiksel ana, 2 Megapiksel ön kamera ve IPS ekran teknolojisi ile kullanım zevkini artırıyor. 

16 GB dahili hafızası olan tablet bilgisayarda bu hafıza microSD bellek kartı ile 64 GB’a kadar artırılabiliyor. microHDMI bağlantısına sahip olan A8i Quad, bu sayede televizyona da bağlanıp büyük ekranda kullanım imkanı da sunuyor. 

reeder hakkında 
2009 yılında bir Türk girişimi olarak kurulan teknoloji firması reeder, e-kitap okuyucu, tablet, akıllı telefon ve dizüstü bilgisayar gibi teknolojik cihazların üretimi konusunda çalışmalar yapıyor. 

2011 yılında Türkiye’nin ilk 3G’li Android tabletini geliştiren reeder, 2012 yılında Türkiye’nin elektronik zincirlerdeki ilk GSM operatörü destekli 3G tablet kampanyasına imza attı. 

2016 yılında en başarılı 40 girişiminin yer aldığı Fortune 40 listesine giren reeder’in, Shenzen, Hong Kong, Boston ve Amsterdam’da ofisleri bulunuyor. 2017 yılında Samsun'da 2500 m2 operasyon merkezi kuran firma, Çin'den yatırım aldı.

Hiç yorum yok


Blogger tarafından desteklenmektedir.