köy okullarindaki çocuklarin eğitimine bir destek de sizden gelsin

2018’e sayılı günler kala unutulmayacak bir hediye arayışı içindeyseniz, 1000 motorcu 1000 çocuk projesine katılarak, değer verdiklerinize bir çocuğun mutluluğunu armağan edebilirsiniz. 

Köy okullarında okuyan çocukların öğrenim ve sosyal hayatlarına katkı sağlamak amacıyla başlatılan bu projede yer alarak, fotoğraflarınızdan oluşan eşsiz bir albüme sahip olurken, çocuklara da içinde ihtiyaçları olan eşyaların bulunduğu bir paket hediye etmiş olacaksınız. 

Fotoğraf tutkunu İlker Kül'ün başlattığı 1000 motorcu 1000 çocuk projesine katılarak, sevdiklerinize en anlamlı yeni yıl hediyesini; bir çocuğun mutluluğunu armağan etmeye ne dersiniz? 


Köy okullarında okuyan çocukların hem öğrenim hem de sosyal hayatlarına katkı sağlamak amacıyla başlatılan bu projede yer almak için İlker Kül'ün objektifinin karşısına geçmeniz yeterli. 

Çekimler için 1000 motorcu 1000 çocuk projesine vereceğiniz 150 TL'lik destekle, yıllarca keyifle bakacağınız ve yaklaşık 40 adet fotoğraftan oluşan eşsiz bir albüme kavuşurken, köy okullarında okuyan çocuklara da içinde ihtiyaçları olan eşyaların bulunduğu bir paket hediye etmiş olacaksınız. 

Üstelik bu paketler önceden belirlenen ihtiyaç listesine göre her çocuğa özel olarak hazırlanıyor. Sevgiyle hazırlanan paketleri de İlker Kül, gece gündüz demeden motosikletiyle kilometrelerce yol katederek okullara ulaştırıyor.

2018'de 2000 çocuğa ulaşacak 
15 ay önce başlatılan sosyal sorumluluk projesi 1000 motorcu 1000 çocuk bugüne kadar Şırnak, Van, Ağrı, Kars, Urfa, Kahramanmaraş, Kütahya, Malatya, Afyon, Muğla, Batman, Samsun, Antakya ve Bitlis’te bulunan köy okullarındaki toplam 945 çocuğa mutluluk götürdü. 

Projenin fikir sahibi ve hayata geçirilmesini sağlayan isim olan İlker Kül, 2018 yılında Hakkari, Mersin, Trabzon gibi illerdeki okullara da giderek toplam 2000 çocuğa ulaşmayı hedefliyor. Proje hakkında detaylı bilgi için 1000motorcu1000cocuk facebook ve instagram sosyal medya hesaplarını ziyaret etmeniz yeterli.

Hiç yorum yok


Blogger tarafından desteklenmektedir.