SAMSUNG TABLET ALANA SSINAV UYGULAMASI HEDİYE

BAŞARIRSIN! 31 Aralık'a kadar Samsung tablet alanlar, 3 ay ücretsiz Ssınav uygulaması ile TEOG, YGS, LYS sınavlarına hazırlanıyor. 

31 Aralık 2016’ya kadar, Samsung Electronics Istanbul Paz. ve Tic. Ltd. Şti. tarafından ithal edilmiş Samsung tablet satın alarak aşağıda belirtilen kampanya koşullarını yerine getirenler için geçerlidir. 

Kullanıcılar hediye yazılım Ssınav uygulamasını 31 Aralık 2016’ya kadar Google Play Store’dan indirip, 3 ay ücretsiz olarak kullanabileceklerdir. 3 ay ücretsiz kullanım, yazılımın indirilip aktive edilmesi ile başlar. 

3 ay süren ücretsiz hizmet kullanımının ardından uygulama içerisinde belirtilen güncel tarifeler ile aylık ücretlendirme yapılacaktır. Kampanyaya son başvuru tarihi 31 Aralık 2016'dır. Başka kampanyalar ile birleştirilemez. 

Kampanya hakkında sorularınız için 444 77 11 Samsung Çağrı Merkezi'ni arayabilirsiniz. Kampanya Türkiye’den alınmış ürünler için geçerli olup, Türkiye dışında yararlanılamaz. Kampanya sadece Türkiye il sınırları içerisinde geçerlidir.

Blogger tarafından desteklenmektedir.