TRAFİK PANAYIRI’NDA ÇOCUKLAR TRAFİK KURALLARINI ÖĞRENİYOR

Geleceğin sürücüsü olacak olan çocuklara küçük yaşta trafik eğitimi vererek, trafik kurallarına bilinçli bir toplum oluşturmayı amaçlayan Michelin, Trafik Haftası’na özel olarak İstanbul Büyükşehir Belediyesi Trafik Müdürlüğü’nün düzenleyeceği Trafik Panayırı’na destek oluyor. 


İstanbul Büyükşehir Belediyesi Trafik Müdürlüğü, dünyanın lastik üreticilerinden Michelin desteği ile “Uluslararası Karayolu Trafik Güvenliği Haftası”na özel olarak Trafik Panayırı etkinlikleri düzenleyecek. 

Topkapı Trafik Eğitim Parkı’nda düzenlenecek olan Trafik Panayırı’nın moderatörlüğünü ise çocuklar tarafından sevilen Özhan Sargın üstlenecek. 
7 Mayıs Perşembe günü saat düzenlenecek olan panayıra yaklaşık 500 öğrenci katılacak. Trafik Panayırı’nda şişme oyuncaklar kurularak, sihirbaz, jonglör, maskot bando, yüz boyama, labirent oyunu ve yarışmalar düzenlenecek. 

Çocuklara trafik kurallarına uymanın önemi hatırlatılarak, gelecekte bilinçli bireyler olmaları yönünde trafik mesajları verilecek gün boyunca çocuklar bir yandan eğlenirken bir yandan da öğrenecek.


Blogger tarafından desteklenmektedir.