OMIX X4 ve MixPods Pro 2 ile Dolu Dolu Bir Babalar Günü

Yılın en anlamlı günlerinden biri olan Babalar Günü yaklaşıyor. Teknoloji tutkunu babalar için en şaşırtıcı hediye alternatifleri ise OMIX’ten geliyor. 
 

Şık tasarımı ve güçlü performansıyla OMIX X4, üstün ses kalitesi ve rahat kullanımıyla MixPods Pro 2 teknoloji sever babaların hayran kalacağı mükemmel hediyeler arasında yer alıyor. 


 
 Babalar Günü, dünyanın dört bir yanında farklı tarihlerde kutlansa da herkes için anlamı hiçbir zaman değişmedi. 
 
Babalarımıza olan sevgimizi bir kez daha dile getirdiğimiz bu özel günde babanızı hediyenizle şaşırtmak istiyorsanız OMIX, X4 akıllı telefon ve MixPods Pro 2 TWS kulaklığı ile sizi yalnız bırakmıyor.  
 
Babalar Günü'ne Teknolojik Bir Dokunuş: OMIX X4 
 
Babalarımızın varlıklarıyla bize güç verip her zaman yanımızda olduğu gibi onların da yanından hiç ayırmayacakları ve hayatlarını oldukça kolaylaştıracak OMIX, size X4 modeli ile mükemmel bir seçenek sunuyor. 
 
OMIX X4; siyah rengiyle babaların tarzını yansıtırken aynı zamanda duruşundan ilham alan tasarımının ardında sahip olduğu 6GB RAM ve 128GB depolama kapasitesiyle sınırsız bir depolama alanı sunuyor. Böylelikle X4, babaların hem işle ilgili belgeleri hem de en sevdiği özel anları güvenli şekilde saklama imkânı sağlıyor. 
 
Üstelik, 6.56 inçlik HD+ ekranıyla her görüntüyü canlı ve net bir şekilde gösterirken 50 MP + 2MP’lik arka kamerasına eşlik eden 13MP’lik ön kamerası ile de her anı unutulmaz kılıyor.  
 
Her Zaman Bizi Can Kulağıyla Dinleyen Babalara: MixPods Pro 2 
Doğduğumuz günden beri bizi her zaman pür dikkat dinleyen babaların müzik keyfini üst seviyeye çıkaracak ve günlük hayatta telefon görüşmelerini kolaylaştıracak OMIX MixPods Pro 2, olağanüstü bir ses deneyimi sunuyor. 
 
Bluethoot 5.3 teknolojisiyle kusursuz bir bağlantı sağlayan MixPods Pro 2, tek şarjla 6 saat, şarj kutusuyla ise 18 saatlik kullanımıyla kesintisiz bir deneyim yaratıyor. 
 
Babanızı telefon görüşmeleri yaparken ya da müzik dinlerken yarı yolda bırakmamak için kablosuz şarj özelliği sunan MixPods Pro 2, gelişmiş aktif gürültü engelleme (ANC) ve çevresel gürültü kontrolü (ENC) özellikleriyle de en gürültülü ortamları bile babanız için sessizliğe büründürebiliyor. Bu iki benzersiz ürün ile Babalar Günü’nde babanıza hem teknolojik hem de duygusal bir deneyim yaşatmanın tam vakti!

Hiç yorum yok


Blogger tarafından desteklenmektedir.