Multinet Up ve Open English iş birliğiyle dil eğitimi yüzde 70 indirimli

Multinet Up, yemek kartı kullanıcıları için yeni bir kampanya devreye aldı. 
 

Open English’ten çevrimiçi İngilizce eğitim paketi satın alan MultiNet’liler, kampanya kapsamında yüzde 70 indirimli dil eğitimi fırsatı yakalıyor. 
 


Multinet Up, online İngilizce eğitim platformu Open English iş birliği ile yemek kartı kullanıcılarını sevindirecek yeni bir kampanya başlattı. 
 
Kampanya kapsamında, MultiNet yemek kartı kullanıcıları, Open English’ten satın aldıkları online İngilizce eğitim paketlerinde yüzde 70 indirim fırsatı elde ediyor. İlk satın alımlarda geçerli olan kampanya 31 Mart 2024 tarihinde sona erecek. 
 
Dünyada 2 milyondan fazla öğrenciye ana dili İngilizce olan eğitmenler tarafından çevrimiçi dil eğitim hizmeti veren Open English, 7/24 canlı sınıflar ve interaktif dersler ile her seviye için ayrı CEFR standartlı sertifika sunuyor. Bireysel çalışma planı ve uluslararası sınavlara hazırlık programları hizmetleri de platformda kullanıcılar ile buluşuyor. 
 
Kampanyadan yararlanmak için, Open English’in web sitesinde yer alan özel kampanya formunun doldurulması ve Open English’ten alınacak müşteri hizmetleri aramasında ilgili danışmana MultiNet kullanıcısı olduğu belirtilmeli. Mevcut üyelikler ile birleştirilemeyen kampanya, altı ve on iki aylık paketler için aynı indirim oranını sunuyor.
 
 Multinet Up’ın ayrıcalıklar, cazip kampanyalar, indirimler ve fırsatlarla dolu iş birlikleri hakkında daha fazla bilgi almak için www.multinet.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz. 
 
Multinet Up Hakkında: 
Multinet Up, geliştirdiği yenilikçi ödeme sistemleri ve hizmetler ile kurum ve kuruluşlara, üye iş yerlerine, tedarikçilerine ve tüketicilere "değer katan" çözümler sunan bir ekosistem olarak hizmet veriyor. 2010 yılından itibaren Fransız Up grup bünyesinde bir Fransız-Türk ortaklığı olarak faaliyet göstermektedir.

Hiç yorum yok


Blogger tarafından desteklenmektedir.