Darüşşafaka Yeni Yıl Hediyeleriyle Sevdiklerinizi Mutlu Edin

Türkiye'nin eğitim alanındaki ilk sivil toplum kuruluşlarından biri olan ve bu yıl 160. yıl dönümünü kutlayan Darüşşafaka Cemiyeti, 2024’e özel hazırladığı hediyelik ürünleri hayırseverlerin beğenisine sunuyor. 
 

160 yıllık “Eğitimde Fırsat Eşitliği” misyonuyla annesi ya da babası hayatta olmayan, maddi olanakları yetersiz binlerce çocuğun hayatını değiştiren Darüşşafaka Cemiyeti, yeni yıla sayılı günler kala bir çocuğun yaşamını değiştirmenin en büyük hediye olduğunu düşünen hayırseverler için birbirinden farklı hediye alternatifleri hazırladı. 
 


Cemiyet, Darüşşafakalı öğrencilerin yaptığı resimlerle tasarlanan kupalar, kartpostallar, masa takvimi, bardak altlıklarının yanı sıra kanvas çanta, su matarası, termos, yılbaşı çikolatası, mutluluk kesesi, kalem seti, yeni yıl tebrik sertifikaları gibi ürünleriyle özel hediye arayışında olan kurumsal ve bireysel bağışçılara anlamlı bir seçenek sunuyor. 
 
Birbirinden güzel yılbaşı hediyeleriyle, yeni yılda hem sevdiklerinizi mutlu edebilir hem de maddi desteğe ihtiyaç duyan başarılı ve yetenekli gençlerin eğitimine katkıda bulunabilirsiniz. 
 
Darüşşafaka'ya yapılan her bağış gibi yeni yıl için hazırlanan ürünlerden elde edilen gelir de Darüşşafaka'da eğitim gören 1.000'e yakın öğrencinin nitelikli eğitiminin yanı sıra kıyafet, gıda, barınma, sağlık gibi tüm ihtiyaçlarının karşılanmasında kullanılıyor. 
 
Buradaki Linkten yapacakları bağışla Darüşşafakalı öğrencilerin başta eğitim olmak üzere tüm ihtiyaçlarının karışlanmasına destek olma fırsatı yakalayacaklar.

Hiç yorum yok


Blogger tarafından desteklenmektedir.