Yeni dönem okul maceralarınızda en büyük destekçiniz Canon Pixma G3470 olacak

Yeni eğitim-öğretim dönemi kapıda! Görüntüleme teknolojileri lideri Canon her yıl olduğu gibi bu yıl da okula dönüş döneminde ailelere ve öğrencilere destek olacak yenilikçi ürünlerini sunmaya devam ediyor. 
 

Canon’un mürekkepli yazıcı serisinden; PIXMA G3470 MegaTank yazıcısı ile okula dönüş hem keyifli, hem de tasarruflu bir hale getiriyor. 
 
Canon PIXMA G3470’in kutu içinden çıkan mürekkep setiyle 8.100 adete kadar baskı alabilirken, yeniden doldurulabilir yüksek verimli mürekkep tanklarıyla da yazıcınızın kullanım ömrü boyunca büyük tasarruflar elde edebiliyorsunuz! 
 


Üstelik kablosuz bağlantı özelliği sayesinde istediğiniz anda, istediğiniz yerden özgürce çalışabilme imkânı da sunuyor.  
 
Renkli ve yaratıcı ödevler artık daha kolay 
PIXMA G3470 serisinin canlı renklerle yazdırma yeteneği sayesinde sadece siyah-beyaz değil renkli belgeler için de mükemmel sonuçlar elde edilebiliyor. 
 
Üstelik mıknatıslı kağıt veya mat fotoğraf kağıdına alabileceğiniz baskı olanaklarıyla çok daha fazla medyayla çalışarak çocuğunuzun yaratıcılığını konuşturabilirsiniz. 
 
Kablosuz bağlantı özelliği ile dilediğiniz cihazdan kolayca yazdırabildiğiniz sunumlar, proje posterleri ve ödevler ile öne çıkacaksınız.  
 
Pratik ve ekonomik çözüm öneriniz 
Kâğıt ve mürekkebi olabilecek en tasarruflu şekilde kullanan PIXMA G3470 serisi, okul dönemi artan kâğıt ve mürekkep tüketimini en aza indiriyor. 
 
Üstelik yüksek kapasiteli mürekkep tankları sayesinde uzun süre kesintisiz baskı yapabilmenize olanak tanıyor. Böylece mürekkep değiştirme aralığını uzatıp, zamandan tasarruf etmenizi sağlıyor. 
 
Kullanıcı tarafından değiştirilebilen bakım kartuşu ve mekanik kimlikli sıkma gerektirmeyen mürekkep şişeleri sayesinde kesinti süresini en aza indirebiliyorsunuz. Canon PIXMA G3470 Serisi ile siz de uygun maliyetli ve verimli baskı almanın keyfini çıkartın!  
 
Tarayın, kopyalayın ve çıkartın 
 PIXMA G3470, tarama ve kopyalama yetenekleriyle de size yardımcı oluyor. Önemli notları tarama, kitap sayfalarını kopyalama ve dijital belgeler oluşturma özellikleri sayesinde hem okul hem de kişisel projeleriniz için çok yönlü bir araç haline geliyor.  
 
Kompakt ve şık tasarımıyla evinize uyum sağlasın  
PIXMA G3470 serisi, işlevselliğinin yanı sıra şık tasarımıyla da dikkat çekiyor. Kırmızı, siyah ve beyaz renk seçenekleriyle kullanıcıya alışılmışın dışında yazıcı görünümü alternatifi sunan G3470, kompakt ve zarif tasarımıyla da az yer kaplıyor ve her yere kolayca sığıyor.

Hiç yorum yok


Blogger tarafından desteklenmektedir.