Teknosa’da özel okuma moduna sahip tabletlere büyük ilgi

Teknosa’da okulların açılmasıyla birlikte ihtiyaç listesinde öne çıkan tablet ve notebook’lar tüketicilerin ilgi odağı olurken, özellikle gözleri daha az yoran özel okuma moduna sahip tabletler yükselişini sürdürüyor. 
 

Türkiye teknoloji perakendeciliğinin ve e-ticaretin öncü markası Teknosa, yeni eğitim döneminde de ihtiyaç listesinde öne çıkan ürünlerde en uygun seçeneklerle öğrencilerin ve ailelerin yanında olmayı sürdürüyor. 


 
Okulların açılmasıyla birlikte tablet ve notebook’lara olan ilgi artarken, özellikle uzun pil süreli ve özel okuma modlarına sahip tabletler tercihlerde öne çıkıyor. 
 
Uzun süre sabit ekrana bakıldığında gözlerin daha az yorulması için ekran parlaklığının daha düşük seviyelerde kullanılmasını sağlayan özel okuma moduna sahip tabletler hem öğrenciler hem de aileleri tarafından tercih ediliyor. 
 
19-24 Eylül tarihleri arasında Teknosa’nın 64 ile yayılan 190’a yakın satış noktası ile teknosa.com’dan alışveriş yapanlar, 24 HUAWEI Matepad SE 10.4 inç 32GB tablete 5299 TL yerine 3099 TL’ye ve pek çok tablete de avantajlı fırsatla ulaşabiliyor.

Hiç yorum yok


Blogger tarafından desteklenmektedir.