Doping Hafıza, yenilenen teknolojisiyle Türkiye’de ve dünyada ilkleri hayata geçiriyor

Türkiye’nin en büyük dijital öğrenme platformu Doping Hafıza yenilendi. 
 

Hem Türkiye’de hem de dünyada bir ilk olan yapay zeka destekli ders koçu ile kullanıcı gelişimini kullanıcının sınıf, başlangıç seviyesi ve tükettiği içerik bazlı olmak üzere gerçek zamanlı takip ederek kişiselleştirilmiş bir deneyim sunan Doping Hafıza; tamamı çözüm videolu 150 bini aşkın soru, 5 bini aşkın konsept, 20 bini aşkın görsel ve animasyon ve 350 bin dakikayı aşkın içerik sunuyor.


 
 Teknolojiyi kullanarak sınava hazırlanan kullanıcılar için öğrenmeyi hem coğrafi hem de maddi olarak erişilebilir kılan Doping Hafıza; Ar-Ge üssünde Microsoft OpenAI, Amazon Web Services, Oxford University Press gibi uluslararası iş ortaklarıyla yaptığı geliştirmelerle platformunu yeni bir seviyeye taşıdı. 
 
Yapay zeka destekli platform hem Türkiye’de hem de dünyada bazı özellikleri ilk kez kullanıcılarıyla buluşturuyor. 
 
Bunlardan birisi olan yapay zeka destekli ders koçu ile kullanıcı gelişimini kullanıcının sınıf, başlangıç seviyesi ve tükettiği içerik bazlı olmak üzere gerçek zamanlı takip ederek kişiselleştirilmiş bir deneyim sunuyor. 
 
İlkokuldan ortaokula, liseden üniversiteye yüz binlerce kullanıcıya öğrenmenin eğlenceli yanlarını keşfettiren platform, tüm müfredatı kapsayan zengin içerik havuzuyla sınavlara hazırlık sürecinde kullanıcılarına kalıcı öğrenme imkanı sağlıyor. 
 
Alanında uzman 200 kişilik kadrosuyla içeriklerini hazırlayan Doping Hafıza kullanıcılarına; tamamı çözüm videolu 150 bini aşkın soru, 5 bini aşkın konsept, 20 bini aşkın görsel ve animasyon, 350 bin dakikayı aşkın içerik sunuyor.  
 
YKS’de yüksek başarı oranı 
 
Geniş içerik havuzu, eğlenceli ve pratik öğrenme konseptleri ile üniversiteye hazırlanan kullanıcıların hayalini kurdukları üniversitelere yerleşmesini kolaylaştıran Doping Hafıza’nın sağladığı yüksek başarı oranıyla her yıl YKS'de ilk 1000’de yüzlerce kullanıcısı yer alıyor. 
 
Üniversiteye geçiş sürecinde düzenlenen TYT, AYT ve YDT sınavları için hem tüm derslerin hem de tek tek derslerin çeşitli setler halinde sunulduğu YKS paketlerinde deneme sınavlarının yanı sıra bire bir özel ders ile öğrenme imkanı, bire bir rehberlik görüşme hakları ve velilere özel gelişim bilgilendirme sistemi de yer alıyor. 
 
Yapay zeka destekli platformun YKS paketlerinde yer alan animasyon eksenli Serüvenlerle Fen Bilimleri, Reflekslerle Matematik formatı, özel konseptler, çözümlü soru bankası, deneme sınavları ve Koçum Yanımda uygulaması kullanıcıları başarıya kanatlandırıyor. 
 
Akıllı test ile çözülemeyen soru bırakmayan, interaktif videolar ile kalıcı öğrenim sunan, oyunlaştırma ile ders çalışmayı daha keyifli hale getiren Doping Hafıza’yı tercih eden kullanıcılar diledikleri takdirde ister 2024 ister de 2025 yılı için paketleri temin edebiliyor. 
 
Her derse bir konsept sunan ve kullanıcılarına interaktif videolar ile kalıcı öğrenme imkanını veren Doping Hafıza’da aynı zamanda akıllı değerlendirme paneli sayesinde kullanıcılar eksiklerini görüp ilgili konulara yoğunlaşabiliyor ve akranlarına göre sıralamalarını da görebiliyorlar. 
 
Platformda YKS’ye erkenden hazırlanmak ve aynı zamanda mevcut derslerinde de başarıyı yakalamak isteyen 9, 10 ve 11. sınıf kullanıcılarına da hem tüm derslerin hem de sözel ve sayısal derslerin ayrı ayrı olduğu paketler yer alıyor.  
 
LGS’de başarıya bir adım daha yaklaştırıyor 
Sistem içerisindeki tüm dersleri kendilerine özgü temalarla birer konsept olarak hazırlayan Doping Hafıza, sınava hazırlanan kullanıcıları başarıya bir adım daha yaklaştırıyor.
 
2023 LGS’de Türkiye 1'incileri de başta olmak üzere yüksek puan alan birçok kullanıcının faydalandığı Doping Hafıza dijital öğrenme platformu, aynı zamanda öğrenmenin eğlenceli yanlarını da keşfettiriyor.
 
Altyapısını geliştirmesi ve iyileştirmesinin yanı sıra yakaladığı başarıları da her yıl artırarak devam ettiren Doping Hafıza, liseye geçiş sürecinde önemli bir eşik olan LGS’de kullanıcıların gönül rahatlığıyla sınavlara hazırlanmasını sağlıyor.
 
 LGS paketleriyle çözülemeyen soruları sorarak anında video çözüm alınmasına ve anlaşılmayan yerlerde bire bir özel ders alınmasına aracılık eden platform ayrıca veli ve kullanıcı ile bire bir rehberlik görüşmesine olanak tanıyan yapısıyla da sınav yolcuğunda velilerin gelişmeleri yakından takip etmesine zemin hazırlıyor. 
 
Doping Hafıza LGS’ye erkenden ve yavaş yavaş hazırlanmak isteyen ya da mevcut sınıf derslerinde daha başarılı olmak isteyen 1., 2., 3., 4, 5, 6 ve 7. sınıf kullanıcıları için de tüm derslere dair içerik paketleri sunuyor.

Hiç yorum yok


Blogger tarafından desteklenmektedir.