Teknosa’da okula dönüşün yıldız ürünleri

Türkiye teknoloji perakendeciliğinin ve e-ticaretin öncü markası Teknosa’da, başta notebook ve tabletler olmak üzere okula dönüş döneminde ihtiyaç listesinde öne çıkan ürünler ilgi odağı oluyor. 

 
Sabancı Holding iştiraklerinden Teknosa, öğrencilerin ve ailelerin ‘okula dönüş’ coşkusuna binlerce ürün grubunda farklı fırsat ve kampanyalarla ortak oluyor. 


 
Okula dönüşte ihtiyaç listesinde öne çıkan ürünlere ağırlık veren Teknosa’da notebook ve tabletler yıldız ürünler olurken, mouse, notebook çantası, mousepad gibi tamamlayıcı ürünler de büyük ilgi görüyor. 
 
Aynı zamanda bluetooth kulaklıklar, kulak üstü kablosuz kulaklıklar, taşınabilir kablosuz projeksiyon cihazları, akıllı telefon ve akıllı saatler de tüketici tercihlerinde öne çıkıyor. 
 
Öğrencilere özel fırsatlar, sürpriz kampanyalar… 
Teknosa’da ağustos sonuna kadar Samsung tabletlerde Tekno Garanti fırsatı sunulurken, Casper notebooklarda uygun fiyat fırsatları ile Honor x9 modelinde Full Destek Paketi kampanyası tüketicileri bekliyor. 
 
Seçili akıllı telefonlarda avantajların yanı sıra Tekno Garanti ve kulaklık hediyeleri de mevcut. Eylül ayı boyunca ise Lenovo ve Asus Gaming notebooklarda fırsatlar, giriş seviyesi segmentinde Acer notebooklarda uygun fiyatlar, Apple marka tablet ve notebooklarda ise öğrencilere özel avantajlar sunulacak. 
 
Yine eylül ayı boyunca teknosa.com üzerinde anlık kampanyalar gerçekleştirilecek. Kampanyalardan Teknosa’nın 64 ile yayılan 190’a yakın satış noktası ile teknosa.com’dan alışveriş yapanlar yararlanabiliyor.

Hiç yorum yok


Blogger tarafından desteklenmektedir.