Myvivoshop'a özel 4.700 TL'ye varan kazanç!

Myvivoshop.com Yaz Festivali’ne davetlisiniz.Akıllı telefon sektörünün önde gelen markalarından vivo, online mağazası myvivoshop.com’da başlattığı “Yaz Festivali” ile,
 


V ve Y serisi modellerini bu platformdan alan tüketicilere farklı oranlarda indirimler, hediye TWS 2 ANC kulaklıklar ve 1 yıl ek garanti ile birlikte 4.700 TL’ye varan kazanç fırsatı sunuyor. 
 


vivo, online satış platformu myvivoshop.com’da tüketicilere sunduğu fırsat ve kampanyalarını V ve Y serilerindeki modellerini tercih edecek kullanıcılar için “Yaz Festivali” ile sürdürüyor. 
 
 Yaz Festivali kampanyası kapsamında vivo V ve Y serilerinden seçecekleri akıllı telefonları 28 Temmuz tarihine kadar myvivoshop.com üzerinden satın almayı tercih eden kullanıcılar toplam 4.700 TL’ye varan farklı fırsatlar yakalayabiliyor. 
 
Vivo’nun her zaman Y’eni telefonu Y35 indirimde!
Yaz Festivali kapsamında tercihini Y35’den yana kullanan kullanıcılar, 1 yıl ek garanti ve sepette özel indirim ile yeni telefonlarına kavuşabiliyor.
 
Her Zaman Y’eni kampanyası ile adından söz ettiren Y35, ek üretici garantisinin yanında 2 büyük Android güncelleme garantisiyle de kullanıcılara uzun bir kullanım ömrü vadediyor. Y35’in yanı sıra V25 5G’de de Yaz Festivali özel indirimi ve 1 yıl ek garanti ile tüketicileri toplam 4.700 TL kazanç bekliyor. 
 
Kampanya kapsamında avantajlı fiyatlarla sunulan V21e, Y22s ve Y16 modellerinin tamamı 1 yıl ekstra üretici garantisi ile toplam 3 yıl garanti ile satışa sunuluyor. 
 
Myvivoshop.com Yaz Festivali kapsamında sunulan avantajlı vivo modellerini incelemek ve satın almak için kampanya linkini ziyaret edebilirsiniz.

Hiç yorum yok


Blogger tarafından desteklenmektedir.