Vosmer Otomotiv Mesleki Eğitim Desteğiyle Öğrencilerin Yanında!

Hizmette mükemmellik ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkeleriyle dikkat çeken Vosmer Otomotiv, mesleki eğitime verdiği büyük destekle de hem öğrencilere hem de sektöre katkı sağlamaya devam ediyor.
 

Bu kapsamda Vosmer Otomotiv’in eğitim sponsoru olduğu Şehit İdari Ataşe Çağlar Yücel Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, 5’inci yıl mezunlarını verdi. 


 
Şirket olarak kuruldukları ilk günden bu yana mesleki eğitimi desteklediklerini söyleyen Vosmer Otomotiv Genel Müdürü Siyon Karmona, “Sektöre nitelikli ara eleman yetiştiren ve ilerisi için yolu açık olan bu okulun öğrencileriyle gurur duyuyoruz. 
 
Eğitime verdiğimiz destekle sektöre iyi yetişmiş, donanımlı iş gücü sağlamak için çalışmalarınıza aralıksız devam edeceğiz” dedi. İzmir ve çevresindeki otomobil tutkunlarına 2009 yılından bu yana en kaliteli hizmeti sunan Vosmer Otomotiv, eğitim alanındaki çalışmalarına aralıksız devam ediyor. 
 
Sadece otomobil sahibi olmak isteyenlerin değil bu alanda kariyer yapmak isteyen gençlerin de en büyük destekçilerinden olan Vosmer Otomotiv, mesleki eğitime verdiği katkılarla bugünün gençlerini yarının dünyasına hazırlıyor.  
 
Öğrencilerimizle gurur duyuyoruz! 
Vosmer Otomotiv’in Volkswagen ile birlikte eğitim sponsoru olduğu Şehit İdari Ataşe Çağlar Yücel Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin mezuniyet töreni gerçekleştirildi. 
 
Bu yıl 5’inci senesine giren sponsorluk kapsamında okulun Motorlu Araçlar Teknolojisi öğrencileri 2022-2023 yılı Volkswagen Vosmer Eğitim Laboratuvarı’nda teorik ve pratik eğitimlerini tamamladı. 
 
Öğrencilerin mezuniyet töreninde Doğuş Otomotiv İnsan Kaynakları Yöneticisi Doğan Kumsar, Vosmer İnsan Kaynakları ve Kurumsal Hizmetler Müdürü Burcu Erüstün, Konak İlçe Milli Eğitim Müdürü Serdal Şimşek ve okul müdürü Adnan Yıldırım hazır bulundu. Şirket olarak kuruldukları ilk günden bu yana mesleki eğitimi desteklediklerini söyleyen Vosmer Otomotiv Genel Müdürü Siyon Karmona, “Sektöre nitelikli ara eleman yetiştiren ve ilerisi için yolu açık olan bu okulun öğrencileriyle gurur duyuyor ve yeni yaşamlarında başarılar diliyoruz” dedi.
 
Vosmer olarak Bornova, Gaziemir ve Alsancak olarak üç farklı lokasyonda toplamda 7 marka, 9 showroom ve 8 satış sonrası hizmetler noktasıyla hizmet verdiklerini ifade eden Siyon Karmona, “Hizmette mükemmellik ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkeleriyle faaliyet gösteriyoruz. Her biri konusunda uzman ve tüm eğitimlerini başarıyla tamamlamış dinamik bir ekiple çalışıyoruz. 
 
Proje kapsamında her sene öğretmenleriyle birlikte 24 öğrenci seçiyor ve eğitim hayatları içerisinde kademeli olarak Vosmer’de staj yapmalarına imkân sağlıyoruz. Eğitime verdiğimiz destekle sektöre iyi yetişmiş, donanımlı iş gücü sağlamak için çalışmalarınıza aralıksız devam edeceğiz” diye konuştu. 
 
20 öğrenciye Başarı Sertifikası!
 Eğitimlerini başarıyla tamamlayan 20 öğrenci Doğuş Otomotiv Başarı Sertifikası’nın sahibi oldu. Öğrenciler sertifikalarını Doğuş Otomotiv İnsan Kaynakları Yöneticisi Doğan Kumsar, Vosmer İnsan Kaynakları ve Kurumsal Hizmetler Müdürü Burcu Erüstün, Bornova Satış Sonrası Hizmetler Müdürü Ozan Gürol, Gaziemir Servis Müdürü Vedat Tiğilsel, İnsan Kaynakları ve İş Hizmetleri Şefi Hilal Yılmaz, Konak İlçe Milli Eğitim Müdürü Serdal Şimşek ve okul müdürü Adnan Yıldırım tarafından teslim aldı.

Hiç yorum yok


Blogger tarafından desteklenmektedir.