Koçtaş Yanı Başında Programı İle 62 Okula Ulaştı

“Yanı Başında” programı ile 2020 yılından bu yana Türkiye’nin dört bir yanından ilköğretim ve ortaöğretim okullarının iç cephe yenilenmesine katkıda bulunan Koçtaş, 2023 yılında da ihtiyaç sahibi 20 okulun yanı başında olacak. 
 

Öğrencilerin daha temiz ve ferah ortamlarda eğitimlerine devam edebilmeleri için harekete geçen Koçtaş, bugüne kadar toplam 62 okulda 564 sınıfın yenilenmesi sağladı. 
 


 Yaşamın olduğu her yeri geliştirmek ve güzelleştirmek misyonuyla faaliyetlerini sürdüren Koçtaş, 2020 yılından bu yana Türkiye’nin dört bir yanından ihtiyaç sahibi ilköğretim ve ortaöğretim okullarına destek olmayı sürdürüyor. 
 
Koçtaş, “Yanı Başında” programı ile okulların iç cephelerinin yenilenmesi için boya ve boyacı malzemeleri desteği sağlıyor. 
 
2020 yılında 7 okula, 25. yılı olan 2021 yılında 25 okula, 2022 yılında ise 30 okula iç cephe boyası ve boyacı malzemeleri desteği veren Koçtaş, bugüne kadar 62 okulun iç cephesinin yenilenmesini sağladı. 
 
Proje kapsamında bu yıl 20 okulun daha yanı başında olacak Koçtaş, yenileme çalışmalarını tamamlayarak öğrencilere temiz ve ferah bir eğitim ortamı sağlanması için desteğini sürdürecek. 
 
Koçtaş olarak insana ve topluma değer katma misyonuyla sorumlu projeler hayata geçirdiklerini belirten Koçtaş Genel Müdürü Devrim Kılıçoğlu, “Eğitim alanındaki “Yanı Başında” destek programımızla 2020 yılından bu yana önemli yol kat ettik. 
 
İhtiyaç sahibi ilköğretim ve ortaöğretim okullarına ulaştığımız bu programımız ile ilk etapta Denizli, Diyarbakır, Eskişehir, İzmir, Mardin, Sakarya ve Şanlıurfa illerimizdeki 7 okulumuzu yeniledik. 
 
Program kapsamında şirketimizin 25. senesi olan 2021 yılında 25 okulumuzun, 2022 yılında ise 30 ihtiyaç sahibi okulumuzun daha yanı başında olduk. 
 
Yanı Başında programımıza, ihtiyaç sahibi 20 okulumuzu daha yenileyerek bu sene de devam edeceğiz. 
 
Bu okullarda bulunan 564 sınıfın tamamını, farklı illerdeki mağazalarımızda görev yapan çalışanlarımızın destekleriyle belirledik. Projeye gönül ve emek veren tüm çalışma arkadaşlarımla gurur duyuyorum.” dedi.

Hiç yorum yok


Blogger tarafından desteklenmektedir.