Yeni Yılda En Özel Hediyeler Oppo'dan 

Üstün teknolojiye sahip akıllı telefon modellerini tüketicilerle buluşturan OPPO yeni yılda da sevdikleriniz için birbirinden güzel hediye alternatifleri sunuyor. 
 

Dünyanın önde gelen lider akıllı ürün markası OPPO, 2023'e sayılı günler kala sevdikleriniz için birbirinden özel hediye alternatifleri sunuyor. 
 
OPPO'nun üstün görüntüleme gücü, yüksek performans ve mükemmel pil kapasitesi ile öne çıkan Reno7 ve A96 akıllı telefon modelleri en ideal hediye alternatifleri olarak dikkatleri üzerine çekiyor.    


 
Sınırsız portre özellikleri ile Reno7 
Amiral gemisi seviyesinde donanımlara sahip OPPO Reno7, etkileyici görüntüleme özellikleriyle öne çıkıyor. OPPO Reno7'de 64MP yapay zeka kamera, 2MP Bokeh kamerası ve görüntülerin boyutunu 15x veya 30x büyüten 2MP Mikrolens bulunuyor. 
 
Akıllı telefondaki Mikrolens etrafında, kullanıcıların mikro dünyaları keşfetmeleri için bir dolgu ışığı görevi gören Yörünge Işığı da yer alıyor. 
 
Bu ışık ayrıca, lens kullanımdayken, bir mesaj geldiğinde, oyun oynarken veya akıllı telefon şarj olurken hafifçe parlıyor ve bildirim ışığı görevi de görüyor. 
 
Akıllı telefonun 32MP selfie kamerası, OPPO ve Sony'nin birlikte geliştirdiği amiral gemisi RGBW IMX709 sensörden güç alıyor ve dünyada ilk kez Reno7 modeliyle kullanıcılara sunuluyor. 
 
ColorOS 12 işletim sistemi, uzun ömürlü 4.500 mAh pil ve 33W SUPERVOOC hızlı şarj teknolojisi gibi gelişmiş donanımlara sahip OPPO Reno7, son derece akıcı bir günlük kullanım sunuyor.
 
 Kozmik Siyah ve Günbatımı Turuncusu renklerine sahip OPPO Reno7'nin Türkiye'de tavsiye edilen satış fiyatı KDV dahil 9.299 TL.    
 
Daha uzun pil ömrü için A96
 OPPO A96'nın arkada bulunan ikili kamera kurulumunda, yüksek ışık duyarlılığına ve yüksek piksel sayısına sahip 50MP Ana Kamera ve 2MP Bokeh Kamera bulunuyor. Bunun yanında arka kamera, 5x dijital yakınlaştırmayı ve 20 adede kadar seri çekimi destekliyor.
 
16MP çözünürlüğünde ön kameraya sahip OPPO A96'da Yapay Zeka Doğal Rötuş gibi özellikler, kullanıcının doğal yüz özelliklerini korurken kusurların giderilmesini sağlıyor. OPPO A96, 1080×2412 FHD çözünürlüğe sahip 6,59 inç 90Hz Zengin Renkli Delikli Ekranla geliyor.
 
OPPO A96'nın 5000mAh pil kapasitesi, kullanıcıların bağlantıda kalması için gereken gücü sağlıyor. 15 saate kadar WhatsApp'ta mesajlaşma imkanı tanıyan pil, TUV Sertifikalı 33W SUPERVOOC hızlı şarj ile 30 dakikada %55 doluyor.
 
Qualcomm® Snapdragon™ 680 4G Mobil Platformla desteklenen OPPO A96'nın 6GB bellek ve 128GB depolama alanı olağanüstü bir kullanıcı deneyimi sunuyor. 
 
Orijinal bellek, OPPO'nun Bellek Genişletme özelliğiyle birlikte kullanıldığında 5 GB artırılabiliyor. Günbatımı Mavisi ve Yıldızlı siyah renklerine sahip OPPO A96'nın Türkiye'de tavsiye edilen satış fiyatı KDV dahil 8.499 TL.  

Hiç yorum yok


Blogger tarafından desteklenmektedir.