zubizu’da Okul Alışverişlerine Özel %20'ye Varan İndirim

Yediden yetmişe herkese hitap eden ürün çeşitliliğini 4 milyonu aşan üyesiyle buluşturan ZUBİZU, %20'ye varan indirimleriyle okul alışverişlerinde de özel fırsatlar sunuyor. 
 

ZUBİZU üyeleri; kırtasiye malzemelerinden akıllı telefona, deri çantadan çalışma sandalyesine pek çok üründe geçerli indirim fırsatlarından 30 Eylül 2022 tarihine kadar faydalanabilecek. 
 


Türkiye’nin ilk yaşam tarzı mobil uygulaması ZUBİZU, okulların açılmasına sayılı günler kala 600’den fazla markasında sunduğu ayrıcalıklarla hem okul alışverişlerini kolaylaştırıyor hem de ailelerin bütçesine katkı sağlıyor. 
 
ZUBİZU üyeleri, 30.09.2022 tarihine kadar deri çantadan akıllı telefona, valizden elektronik eşyaya, ayakkabıdan kırtasiye malzemelerine birçok ürün grubunda yapacakları alışverişlerde %20'ye varan indirim fırsatı kazanacak. 
 
 ZUBİZU üyeleri, uzun bir yaz tatilinden sonra okula dönmenin heyecanını; teknolojiden kırtasiyeye, dekorasyondan elektronik eşyalara hem eğitici hem de eğlenceli pek çok üründe geçerli indirim fırsatıyla yaşayacak. 
 
 En kaliteli ve uygun fiyatlı okul alışverişini planlayan ZUBİZU üyelerine özel, kaçırılmaması gereken fırsatlar şöyle… 
 
Avansas’ta yapılacak 250 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli 40 TL indirim 
D&R’da 300 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli 50 TL indirim 
Flo’da okula dönüşe özel %20 indirim 
Instreet’te okula dönüşe özel %20 indirim
Lufian’da 750 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli 75 TL indirim Miniso’da 200 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli 25 TL indirim Nors.com.tr'de yapılacak alışverişlerde %15 indirim 
TUMI'de yapılacak alışverişlerde %10 indirim 
Vitruta'da yapılacak alışverişlerde %20 indirim 
Woohoobox’da kırtasiye ve çanta kategorisindeki tüm alışverişlerde alt limit olmadan %15’e varan indirim

Hiç yorum yok


Blogger tarafından desteklenmektedir.