Hepsiburada’dan Kitapseverler Günü’ne Özel Kampanya

Türkiye’nin Hepsiburada’sı, 9 Ağustos Kitapseverler Günü’nü, festivale çevirecek bir kampanya ile kutluyor. 
 

Hepsiburada’nın bu kampanyası dahilinde çok satanlar, yeni çıkanlar, klasikler ve kişisel gelişim kategorilerinde seçili kitaplar, sepette %10 net indirimle okuyucu ile buluşuyor. 
 


Türkiye’nin ‘En Çok Tavsiye Edilen E-Ticaret Markası’ Hepsiburada, 9 Ağustos Kitapseverler Günü’ne özel bir kampanya hazırladı. 
 
Okumaya gönül verenlere özel hazırlanan kampanya dahilinde, çok satanlar, yeni çıkanlar, vazgeçilmez klasikler ve kişisel gelişim türlerinde seçili kitaplar, sepette net %10 indirimle kitapseverlerle buluşturulacak.
 
9-10 Ağustos tarihlerinde geçerli olacak bu özel kampanya ile kitapseverler, Zülfü Livaneli’nin ‘Kaplanın Sırtında’, Sabahattin Ali’nin ‘Kürk Mantolu Madonna’, Edgar Allan Poe’nun ‘Bütün Hikayeleri’, Haruki Murakami’nin ‘Mesleğim Yazarlık’, İlber Ortaylı’nın ‘İnsan Geleceğini Nasıl Kurar’, J.K. Rowling’in özel kutulu 7 kitaplık ‘Harry Potter’ seti, Mark Wollyn’in ‘Seninle Başlamadı’ eserleri gibi, pek çok kitapa çok özel fiyatlarla sahip olabilecek. 
 
Hepsiburada’nın internet sitesinde kitap kategorisi altında bulunan kitaplar arasında yer alan indirimlere ek olarak, sepette net %10 indirim de kitapseverleri bekleyen bir başka sürpriz. 
 
 Kitapseverler gününe özel “Seçili Çocuk Kitaplarında 3 Al 2 Öde”, “İthaki Yayın Grubunda Sepette %10 İndirim” ve “Zamansız Klasiklerde 1 Alana 1 Bedava” kampanyaları ise hafta boyunca devam edecek. 
 
 Hepsiburada’nın 9 Ağustos Kitapseverler Günü’ne özel fırsatlarının geçerli olduğu kampanya dahilindeki kitaplara https://www.hepsiburada.com/kampanyalar/kitapseverler-gunune-ozel-firsatlar linkinden ulaşabilirsiniz.

Hiç yorum yok


Blogger tarafından desteklenmektedir.