Team Paribu Seninle projesi gençlerin spor malzemesi ihtiyaçlarını karşılıyor

Türkiye’nin alanında öncü teknoloji şirketi ve lider kripto varlık işlem platformu Paribu, sporun yarınını desteklemek için kurduğu Team Paribu çatısı altında yeni bir proje başlattı. 
 

“Team Paribu Seninle” isimli proje kapsamında, Team Paribu ve Türkiye’nin paylaşım noktası İhtiyaç Haritası bir araya gelerek spor ekipmanlarına erişim imkânı olmayan gençlere ulaşıyor. 


 
 Paribu’nun milli sporcuları desteklemek ve geleceğin sporcularının yetişmesine katkı sağlamak için geçtiğimiz yıl kurduğu Team Paribu çatısı altında yeni bir proje başladı. 
 
Team Paribu ve İhtiyaç Haritası iş birliğinde gerçekleşen Team Paribu Seninle projesinde, yıl boyunca ülke genelinde pek çok gencin spora erişimini kolaylaştırmak amacıyla spor kıyafeti ve ekipman ihtiyaçlarının karşılanması hedefleniyor. 
 
Yerel işletmelerden alınarak karşılanan bu ihtiyaçlarla gençler sporla buluşturulurken aynı zamanda yerel ekonomiye de katkı sağlanıyor. 
 
İstanbul’daki okullar ile başlayan projede, aralarında eşofman takımı, antrenman hunisi, raket, basketbol, hentbol, futbol ve pinpon topu gibi spor malzemelerinin bulunduğu pek çok ihtiyaç kalemi ihtiyaç sahibi gençlere ulaştırıldı. Nisan ayından itibaren, İhtiyaç Haritası’nda kayıtlı İstanbul’da 2, Şanlıurfa’da 4, Balıkesir'de 2 ve Ordu'da 1 okulun ihtiyaçlarına destek vermek için harekete geçildi. 
 
İlk olarak, İstanbul’daki okulların ihtiyaçları temin edildi ve 529 adet spor malzemesi ile 1750 öğrenciye ulaşıldı. Şanlıurfa, Balıkesir, Ordu ve Adana’daki okulların ihtiyaçlarının karşılanması için hazırlıklar başladı.
 
Paribu Hakkında: 
 2017 yılında kullanıma açılan Paribu, kullanıcılarına hızlı, kolay ve güvenli kripto para işlem hizmeti sunuyor. 5 milyonu aşkın kullanıcısı bulunan platformda 7/24 kesintisiz kripto para işlemi ve TL yatırma çekme işlemi yapılabiliyor.
 
 Paribu, 7/24 hizmet veren Destek Birimi’yle kripto para işlemlerini kolaylaştırıyor. Paribu hakkında daha fazla bilgi için www.paribu.com adresini kullanabilirsiniz.  
 
İhtiyaç Haritası Hakkında: 
 İhtiyaç Haritası ihtiyaç sahiplerini, destek olmak isteyen birey, kurum ve kuruluşlarla buluşturan sosyal bir kooperatiftir. İhtiyaç Haritası, Sosyal Kooperatif statüsünde kâr amacı gütmeyen bir kuruluş olarak 2015 yılında kurulmuştur. 
 
Kanıtlanmış harita teknolojisi ve toplum tabanlı doğrulama işlevi aracılığıyla eğitim, sağlık, kültür-sanat gibi alanlarda yardımlaşmayı ve dayanışmayı kolaylaştırır.

Hiç yorum yok


Blogger tarafından desteklenmektedir.