Cambridge Üniversitesi öğrenme ve değerlendirme deneyimlerini, yeni markasıyla eğitimcilerin beğenisine sundu

Dünyanın en önemli üniversitelerinden Cambridge Üniversitesi öğrenme ve değerlendirme deneyimlerini, yeni markasıyla eğitimcilerin beğenisine sundu. 
 

 Yayıncılık ve sınav operasyonlarını, Cambridge markası adı altında topladı. Cambridge yeni markasını, Türkiye’de yapılan bir dizi etkinlikle eğitimcilerin beğenisine sundu. 
 


Cambridge’in ev sahipliği yaptığı ve Türkiye’nin farklı illerinden gelen eğitimcilerin katılımıyla gerçekleşen Eğitim Liderleri Zirvesi, lansman etkinlikleri arasında yer aldı. 
 
 Ayrıca, Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesinde düzenlenen 14. Türkiye Yabancı Diller Yüksek Okulları Yöneticileri Konferansının sponsorlarından biri oldu ve yeni markasıyla Türkiye’nin her yerinden gelen üniversitelerin yabancı diller yüksekokul yöneticilerini ağırladı. 
 
Cambridge University Press ve Cambridge Assessment English şirketleri Cambridge markası altında birleşti 
 
 Her yıl dünya çapında milyonlarca öğrenci ve öğretmenin İngilizce öğrendiği ve sınav ürünlerinden yararlandığı Cambridge, öğrenme becerilerini dünyaya kanıtlamalarına yardımcı olacak kitaplar ve sınavlar ile geniş çaplı dijital kaynakları hizmete sunuyor. 
 
Cambridge'in İngilizce ürün yelpazesi için oluşturduğu yeni markanın görünümü ve hissi, dünyanın her yerindeki İngilizce öğrenen ve öğreten insanlara bir taahhüt olan 'dünyanızın büyüdüğü yer' sözünü de içeriyor. 
 
Şirket Genel Müdürü Francesca Woodward, yeni markanın ileriye doğru güçlü ve tek bir kimlik kazandıracağını söyleyerek şöyle konuştu: “Yayıncılık ve sınav operasyonlarımızı birleştirdik. 
 
Şimdi ekibimiz dünya çapında İngilizce öğrenenler ve öğretmenler için en iyi çözümleri sunmak için daha da yakın bir şekilde çalışıyor. Geçmişte öğrenciler ve öğretmenler Cambridge ailemizin farklı bölümlerinden sınavlara girer, ders kitapları ve dijital kaynakları kullanırdı. 
 
Artık sizin için oluşturduğumuz yeni markamız tüm bunları tek bir çatı altında bir araya getiriyor. Sadece Cambridge'den gelebilecek benzersiz öğrenme ve değerlendirme deneyimleri yarattığımızı, dünyaya göstermemize yardımcı oluyor. 
 
Çevreye olan bağlılığımızın bir parçası olarak, dünyanın dört bir yanındaki ortaklarımızdan ve distribütörlerimizden eski logolu malzemeler bitene kadar kullanmaya devam etmelerini istiyoruz. 
 
İngilizce için yeni Cambridge markamıza geçiş için adım adım bir yaklaşım benimsemek sürdürebilirlik ve çevreye olan bağlılığımızın bir gereksinimidir. 
 
Önümüzdeki aylarda Cambridge'in yeni İngilizce markası, dünyanın her yerindeki sınav merkezlerinde, okullarda ve öğrenme ve değerlendirme ürünlerinde hayat bulacak.
 
Bu aşamalı bir süreç olacak ve Cambridge, yeni görünümüne adım adım geçiş yapmak için ortakları ve distribütörleriyle birlikte çalışacak. Cambridge University Press & Assessment, Cambridge Üniversitesi'nin bir parçasıdır. İngilizce'nin ömür boyu sürecek deneyimlerin kilidini açabileceğine inanıyoruz. 
 
Öğretmenler ve ortaklarımızla birlikte insanların öğrenmelerine ve becerilerini dünyaya güvenle kanıtlamalarına yardımcı oluyoruz. Türkiye Ülke Müdürü Nicholas Ebden, “30 yıldan fazla süredir Türkiye’de yaşayan ve eğitim sektörünün içinde olan biriyim.
 
Cambridge’in yeni İngilizce markasının Türkiye’deki tüm öğrenci ve öğretmenlerimizin İngilizce öğrenme ve sınav ürünlerine tek bir çatı altında ulaşmaları, öğrenme serüvenlerini daha kolay ulaşılabilir ve kusursuz hale getirebilmeleri açısından oldukça önemli bir katkı sağlayacağını düşünüyorum” dedi.

Hiç yorum yok


Blogger tarafından desteklenmektedir.