zubizu’dan 23 Nisan’a Özel Fırsatlar

Yediden yetmişe herkese hitap eden ürün çeşitliliğini 4 milyonun üzerindeki kullanıcısıyla buluşturan ZUBİZU, 23 Nisan’a özel fırsatlarıyla çocukların bayram sevincine ortak oluyor. 
 

ZUBİZU üyeleri, 23 Nisan coşkusunu; teknolojiden kırtasiyeye, oyuncaktan giyime kadar hem eğlenceli hem de eğitici pek çok üründe geçerli indirim fırsatıyla yaşayacak. 
 


4 milyonu aşkın üyesine yüzlerce üye markasıyla indirim fırsatları sunan ZUBİZU, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda da birçok hediye alternatifini kullanıcıları ile buluşturuyor. 
 
ZUBİZU üyeleri; teknolojiden kırtasiyeye, oyuncaktan giyime kadar pek çok ürün grubunda geçerli indirim fırsatlarıyla çocukların bu en özel gününe ortak olabilecek.
 
23 Nisan için en güzel hediyeyi arayan ZUBİZU üyelerine özel, kaçırılmaması gereken fırsatlar şöyle… 
 
Avansas’ta yapılacak 250 TL alışverişlerde 40 TL’ye varan indirim Colins mağazalarında ve online sitesinde yapılacak 500 TL ve üzeri alışverişlerde 25 TL indirim D&R mağazalarında ve online sitesinde yapılacak 100 TL ve üzeri alışverişe 20 TL indirim FLO online sitesinde yapılacak 300 TL üzeri alışverişe 50 TL indirim ya da 150 TL ve üzeri alışverişe %15 indirim Hipokid online sitesinde geçerli 500 TL üzeri alışverişe 50 TL indirim İnstreet online sitesinde yapılacak 400 TL ve üzeri alışverişe 75 TL indirim Miniso online sitesinde 23 Nisan’a özel %5 indirim Samsonite mağazalarında ve online sitesinde geçerli ZUBİZU’ya özel %5 indirim Kampanyalar ile ilgili detaylı bilgiye ve çok daha fazlasına ZUBİZU’dan ulaşılabilir.

Hiç yorum yok


Blogger tarafından desteklenmektedir.