Koçtaş Yanı Başında programı ile 2022de ilköğretim okullarının yenilenmesine katkıda bulunmayı sürdürüyor

Koçtaş, “Yanı Başında” programı ile 2022 yılında da ihtiyaç sahibi ilköğretim okullarının yenilenmesine katkıda bulunmayı sürdürüyor. 

 
Öğrencilerin daha temiz ve ferah ortamlarda eğitimlerine devam etmeleri için ‘Yanı Başında’ programı ile bugüne kadar 32 okulun iç cephelerinin yenilenmesini sağlayan Koçtaş, bu yıl da 30 okulun yanı başında olacak. 
 


Yaşamın olduğu her yeri geliştirmek ve güzelleştirmek misyonuyla faaliyetlerini sürdüren Koçtaş, Türkiye’nin dört bir yanında ihtiyaç sahibi ilköğretim okullarına destek olmayı sürdürüyor. 
 
Koçtaş, 2020 yılında hayata geçirdiği ‘Yanı Başında’ programı aracılığıyla okulların iç cephelerinin yenilenmesi için boya ve boyacı malzemeleri desteği sağlıyor.
 
 2020 yılında 7 okula, 25. yılı olan 2021 yılında ise 25 okula iç cephe boyası ve boyacı malzemeleri desteği veren Koçtaş, Yanı Başında Programı kapsamında 2022 yılında ise 30 okulun daha iç cephesinin yenilemesi için harekete geçti. 
 
Koçtaş Genel Müdürü Devrim Kılıçoğlu, Koçtaş’ın insana ve topluma değer katma misyonuyla çeşitli projeler hayata geçirdiğini belirterek “Eğitim alanında verdiğimiz destekleri tek bir çatı altında toplayarak 2020 yılında başlattığımız “Yanı Başında” programımız ile çocukların daha temiz ve ferah ortamlarda eğitimlerine devam etmelerine katkı sağlıyoruz. 
 
İhtiyaç sahibi ilköğretim okullarını, Polisan Kansai Boya ve İzmir Fırça’nın da katkılarıyla destekliyoruz. 
 
Programımız ile bugüne kadar 32 okulumuzu yeniledik. Bu yıl da 30 ihtiyaç sahibi okulun daha yanı başında olarak yılsonunda toplamda 62 okulumuza katkıda bulunmayı hedefliyoruz. 
 
En büyük gücümüz olan çalışanlarımızın da desteğiyle, ihtiyaç sahibi okullarımızı belirliyoruz ve mağazalarda oluşturduğumuz ekiplerimiz bölgelerindeki bu okullara gerçekleştirdikleri ziyaretlerle ihtiyaç analizlerini yapıyorlar. 
 
Böylesine önemli bir projede çalışma arkadaşlarımızla birlikte ilerlemenin gururunu yaşıyoruz. Yanı Başında programımızı ara vermeden sürdüreceğiz.”

Hiç yorum yok


Blogger tarafından desteklenmektedir.