Turkcell Dijital Bahar ile sporu evlere taşıyor

Türkiye’nin Turkcell’i olma vizyonuyla sosyal sorumluluk projeleri hayata geçiren Turkcell, Dijital Bahar Projesi kapsamında sporu büyükler için evlere taşıdı. 
 

Tüm yaşlıların rahatlıkla yapabileceği egzersizlerin yer aldığı spor programı, onlarca farklı video içeriğinden oluşuyor. 
 
Spor eğitmeni eşliğinde birçok faydalı hareketin gösterildiği videolara www.turkcell.com.tr/dijitalbahar adresinden, Turkcell Akademi’den ve Turkcell YouTube kanalı üzerinden ulaşılabiliyor. 


 
Türkiye’nin Turkcell’i, toplumsal fayda yaratmak ve yaşanabilir bir dünyanın inşasına katkı sağlamak amacıyla toplumun tüm kesimlerini kapsayıcı projeler geliştirmeye devam ediyor. 
 
Turkcell, Dijital Bahar Projesi kapsamında bir ilke imza atarak yaşlıların daha zinde yaşam sürebilmesi için evde takip edebilecekleri spor programı hazırladı. 
 
Onlarca farklı egzersizin detaylı olarak anlatıldığı video içeriklerde, yetişkinler için faydalı birçok fiziksel hareket, spor eğitmenleri eşliğinde gösteriliyor. 
 
Turkcell; güçlü altyapısı, yenilikçi teknolojileri ve sosyal fayda üreten projeleri ile yaşlılara hayatın her alanında destek olmayı sürdürüyor. 2021 Mart ayında hayata geçirilen Dijital Bahar Projesi’yle birlikte büyükler, teknolojinin getirdiği olanaklarla yepyeni aktivitelere erişebiliyor. 
 
Dijital Bahar Projesi, Türkiye’de bir ilk olarak spor programını büyükler için evlere taşıyor, evde egzersiz programı içerikleriyle büyüklerin sağlıklı ve zinde kalmalarına olanak sağlıyor.  
 
Dijital Bahar Projesi hakkında 
Turkcell ve Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı iş birliği ile 18-24 Mart Yaşlılar Haftası’nda başlatılan Dijital Bahar Projesi, ilk olarak pandemi döneminin yarattığı olumsuz duygulara çözüm getirmek için huzurevlerinde kalan büyüklerimize yönelik uygulamalarla hayata geçirildi. 
 
Yenilikçi teknolojiler ile büyüklerimizin hayatına değer katmayı amaçlayan Turkcell, Dijital Bahar Projesi’nin kapsamını genişleterek teknolojinin fırsat eşitleyici gücünü ortaya koymaya devam ediyor.

Hiç yorum yok


Blogger tarafından desteklenmektedir.