Paribu Hub ve Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi’nin Blokzincir Eğitimi için kayıtlar başladı

Türkiye’nin lider kripto para işlem platformu Paribu’nun ekosisteme insan kaynağı yaratmak ve sektöre katkı sağlayacak projeleri desteklemek amacıyla kurduğu Paribu Hub, eğitim iş birliklerine devam ediyor. 
 

Paribu Hub’ın Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi iş birliğiyle düzenlediği “Blokzincir Eğitimi”nin ikinci dönem kayıtları 13 Ekim’e kadar devam edecek. 
 
Boğaziçi Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Aslı Sencer ve Prof. Dr. Ceylan Onay Şahin ile Paribu Danışma Kurulu Üyesi Cemil Şinasi Türün’ün eğitim vereceği program 23 Ekim-13 Kasım tarihleri arasında online olarak gerçekleşecek. 
 


 4 hafta sürecek eğitimde “Blokzincir nedir?”, “Para sistemleri ile blokzincir ilişkisi”, “Blokzincir ile yatırım ilişkisi”, “2021’de blokzinciri nasıl yenilikler bekliyor” gibi konu başlıkları ele alınacak. Toplamda 20 kişinin yer alacağı eğitimde 10 kişi Paribu Hub bursundan faydalanabilecek. 
 
Program sonunda tüm katılımcılara Boğaziçi Üniversitesi onaylı katılım ve başarı sertifikaları verilecek. Eğitim hakkında detaylı bilgi almak ve eğitime başvurmak için Paribu Hub’ın web sitesini ziyaret edebilirsiniz. https://www.paribu.com/hub/  
 
Paribu Hub nedir? 
Paribu Hub, Paribu tarafından blokzincir ekosistemine eğitim iş birlikleri ve proje destekleriyle katkıda bulunmak için kuruldu. Blokzincir teknolojisi alanında kendini yetiştirmek isteyenlerin sertifikalı eğitimler almasını sağlayan Paribu Hub, başarılı gençlere istihdam yaratacak. 
 
Paribu Hub ayrıca projelerini hayata geçirmek isteyen kişi ve start-up’lara yatırım ve iş geliştirme danışmanlığı desteği verecek.

Hiç yorum yok


Blogger tarafından desteklenmektedir.