Okula dönüş kampanyaları Turkcell’de

Tabletten akıllı telefona birçok üründe yüzde 40’a varan indirim Turkcell, Türkiye’nin ilk elektronik pazar yeri platformu Turkcell Pasaj’da ve ülke geneline yayılan bin 300 mağazasında, çocukların ve ebeveynlerin ‘okula dönüş’ döneminde ihtiyaç duydukları yüzlerce üründe cazip avantajlar sunuyor. 

 
Dünyanın ilk dijital operatörü Turkcell, yeni eğitim-öğretim yılına hazırlanan çocukların ve ailelerin ihtiyaçlarına cevap vermek için ‘okula dönüş’ kampanyaları düzenliyor. 
 
Alanında en büyük elektronik tedarikçilerince sunulan binlerce ürüne ev sahipliği yapan Türkiye’nin ilk elektronik pazar yeri platformu Turkcell Pasaj’da 10 Eylül’e kadar geçerli olacak kampanya kapsamında, aralarında tablet ve bilgisayardan anne-çocuk ürünlerine, kişisel bakım ürünlerinden aksesuarlara kadar 7 farklı kategoriden seçilmiş 143 üründe yüzde 40’a varan indirimler sunuluyor. 


 
Kampanyaya www.turkcell.com.tr/pasaj üzerinden ya da Dijital Operatör uygulaması ile ulaşılabiliyor. Turkcell Pasaj, müşterilerine seçili kredi kartına taksit ya da tarife faturalarına ekleme gibi farklı ödeme seçenekleri veriyor. 
 
Platformda ücretsiz kargo ve hızlı teslimat fırsatlarıyla satışa sunulan ürünler yüzde 100 doğa dostu yenilenebilir karton ambalajlarda teslim ediliyor.  
 
Mağazalarda 2 yeni kampanya 
Turkcell’in yurt geneline yayılmış bin 300 mağazasında da ‘okula dönüş’ dönemine özel 2 farklı kampanya var. 20 Eylül’e kadar geçerli olan ‘Tablette taksit bizden’ kampanyası kapsamında 6 tablet modelinde Turkcell’e özel 11 farklı fırsat sunuluyor. 
 
Seçili modellerde 2 aya varan taksit hediyesi ile bin 239 TL’ye varan indirimler bulunuyor. 
 
2-13 Eylül tarihleri arasında geçerli olan ‘Fırsat Garajı’ kampanyası kapsamında da 5 akıllı telefon, 9 yeni nesil teknoloji ürünü ve 2 PC olmak üzere toplam 16 üründe yüzde 19’a varan indirimler yapıldı.

Hiç yorum yok


Blogger tarafından desteklenmektedir.