Samsung Galaxy tabletler sayesinde çocuklar öğrenirken güvenli ortamlarda da eğleniyor

Samsung Galaxy tabletler çocukların sadece eğitim dönemlerinde kullanabilecekleri cihazlar olmakla kalmıyor, aynı zamanda Samsung Kids uygulaması sayesinde güvenli ortamlarda eğlencenin keyfini çıkarmalarını da sağlıyor. 
 

Birçok gelişmiş özelliğe sahip Galaxy Tab A7 WiFi ve Galaxy Tab A 8” tabletler, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na özel fiyatlarla satışa sunuluyor. 

 
 Günümüzde tabletler sayesinde çocuklar derslerini takip edebiliyor, eğitim videoları izleyebiliyor ve konuları daha iyi öğrenme fırsatını yakalıyor. 


 
Ayrıca birçok gelişmiş uygulama aracılığıyla eğlenceli vakit geçirebiliyor ve evlerde daha fazla zaman geçirdikleri bu dönemde arkadaşlarıyla iletişim kurabiliyor. Samsung Galaxy tabletler de sundukları özelliklerle öğrencilerin en güvendikleri yol arkadaşlarından biri haline geliyor. 
 
İnce tasarımı, heyecan veren eğlence sistemi ve üstün performansı ile Galaxy Tab A7 WiFi, öğrencilerin uzaktan eğitimde kullanabilecekleri bir cihaz olmakla kalmıyor, aynı zamanda tüm şıklığıyla günlük hayatlarına renk katan bir rehber de oluyor. 
 
Eğlence odaklı geniş ve dinamik 10,4" ekranı ve dörtlü hoparlörlerin çıkardığı Dolby Atmos çevresel ses özelliğiyle çocukların gözdesi olan bu Galaxy tablet sayesinde dünyalar dolusu içerik parmakların ucuna geliyor. 
 
Galaxy Tab A7 WiFi, Koyu Gri, Gümüş ve Altın olmak üzere üç farklı rengi ve tüm çevresini kaplayan simetrik çerçevesi ile göz alıcı bir tasarım da sunuyor. 
 
 347 gram ağırlığıyla çocuklar tarafından kolayca taşınabilen Galaxy Tab A (2019, 8.0”) ise adeta çocukların pratik yol arkadaşı. Galaxy Tab A, 8 inçlik büyük ekranı ile üst seviye bir izleme , çift hoparlörü sayesinde de keyifli bir dinleme deneyimi sunuyor. 
 
Birden çok paylaşım seçeneği ile fotoğrafları, videoları, notları ve diğer ögeleri anında paylaşmayı sağlayarak ailelerin birlikte yeni anılar oluşturmasına da olanak tanıyor. Her iki tablette bulunan Samsung Kids uygulaması da çocuklara hem öğrenebilecekleri hem de oyun oynayabilecekleri güvenli ve eğlenceli bir alan sunuyor. 
 
Çocukları eğlendirirken öğrenmeye ve gelişmeye teşvik eden içeriklere ulaşmak için Hızlı paneldeki Samsung Kids’e hafifçe dokunarak uygulamayı başlatmak yeterli oluyor. 
 
Uygulama oyun süresi sınırını belirleme ve internette gezintileri kontrol etme gibi birçok olanak sunarak ebeveynlere yardımcı oluyor. 
 

200 TL’ye varan indirimle satışta 

Samsung, gelişmiş özellikleri ile çocukların yaşamlarına renk katan Galaxy Tab A7 WiFi ve Galaxy Tab A 8” tabletlerde başlattığı kampanya ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda çocukları sevindiriyor.
 
21 – 25 Nisan tarihleri arasında Samsung Online Mağaza’da (shop.samsung.com/tr/), kampanyaya katılan Samsung bayileri veya üçüncü taraf online ve offline satış kanallarında geçerli olacak kampanyada 200 TL’ye varan indirim fırsatı sunuluyor. 
 
Kampanya kapsamında Samsung, normal satış fiyatı 1.699 TL olan Galaxy Tab A7 WiFi’ın tavsiye edilen satış fiyatını 1.499 TL; normal satış fiyatı 1.099 TL olan Galaxy Tab A 8’’’in tavsiye edilen satış fiyatını da 999 TL olarak açıkladı.

Hiç yorum yok


Blogger tarafından desteklenmektedir.