Üniversite adayları için online kış seminerleri dizisi

Kış Seminerleri’nde, alanında uzman akademisyenler, hukuktan sosyal ve beşeri bilimlere, iletişimden sağlık ve mimarlığa, mühendislikten spor bilimleri ve teknolojilerine kadar geniş bir yelpazede mesleklerin bugününü ve geleceğini değerlendiriyor. 
 

Üniversite adayları için düzenlenen online Kış Seminerleri’nde, öğrencilerin hayal ettiği bölüme, üniversite hayatına ve mesleklerin geleceğine dair akıllarındaki sorulara yanıt bulması amaçlanıyor 


 
Üniversite adaylarının hayal ettiği bölüm veya üniversite hayatına dair akıllarındaki sorulara yanıt bulmasına yardımcı olmak amacıyla “Kış Seminerleri” düzenlendi.
 
İstanbul Bilgi Üniversitesi tarafından herkese açık ve online olarak düzenlenen seminerler, hukuk alanından sosyal ve beşeri bilimlere, iletişimden sağlık ve mimarlığa, mühendislikten spor bilimleri ve teknolojilerine kadar geniş bir yelpazede gerçekleştirildi. 
 
Güncel meseleler, mesleklerin geleceği ve uluslararası imkanlar gibi farklı başlıkların ele alındığı seminerler dizisinde, Prof. Dr. Ali Nesin, Dr. Öğr. Üyesi Alişan Çapan, Prof. Dr. Benan Orbay, Dr. Öğr. Üyesi Cem Tınaz, Dr. Öğr. Üyesi Devrim Gün, Dr. Öğr. Üyesi Dilistan Shipman, Dr. Öğr. Üyesi Füsun Tut Haklıdır, Prof. Dr. Halil Nalçaoğlu, Dr. Öğr. Üyesi Kenan Dinç, Doç. Dr. Leyla Keser, Prof. Dr. Nilgün Sarp, Prof. Dr. Pınar Uyan Semerci, Prof. Dr. Serkant Ali Çetin, Dr. Öğr. Üyesi Uğur Başer, Ar. Gör. Ülker Tatlıdil, Dr. Öğr. Üyesi Yiğit Dağhan Gökdel, Prof. Dr. Zeynep Şimşek, Prof. Dr. Zuhal Ulusoy söz alan isimler arasında yer aldı. 
 
 Üniversite adaylarına özel hazırlanan “Kış Seminerleri”ni izlemek için http://bit.ly/2MASYEh web adresi ziyaret edilebilir.

Hiç yorum yok


Blogger tarafından desteklenmektedir.