Marshall ve Millî Eğitim Bakanlığı İşbirliği

Marshall ile Millî Eğitim Bakanlığı arasında imzalanan protokol uyarınca geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da boya yardımı devam edecek. 
 

Türkiye’nin dört bir yanında bulunan 100 Mesleki ve Teknik Anadolu Liselerinin boya ihtiyacı Marshall tarafından karşılanıyor.  
 
Marshall, Milli Eğitim Bakanlığı ile yaptığı anlaşma kapsamında 100 Mesleki ve Teknik Anadolu Liselerinin boya ihtiyacını karşılayacak. 
 


“Renklendir hayatı” mottosuyla Türkiye boya sektörünün lider firmalarından biri olan Marshall’ın Pazarlama Müdürü Pınar Adabağ, öğrencilerin bir süre sonra başlayacak yüz yüze eğitim ile birlikte okula uyum sürecine katkı sağlamak amacıyla Milli Eğitim Bakanlığı ile yapılan protokolle ilgili kısa bir açıklama yaptı. 
 
Adabağ, “Türkiye’nin lider boya markalarından biri olarak üstümüze düşen sorumluluğu yerine getirmek amacıyla Millî Eğitim Bakanlığıyla güzel bir çalışmaya imza attık. 
 
Geleceğimizin garantisi olan çocuklarımızın pandemi sürecinden en az hasarla atlatması, okullarına hızla adapte olmaları için Marshall olarak 100 farklı lisemizin boyanmasına destek olmaya karar verdik. Marshall olarak bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da ülkemiz için projeler üretmeye devam edeceğiz. 
 
Adana’dan Erzurum’a geniş bir coğrafyayı kapsayan bu protokollün gelecek yıllarda genişleyerek devam etmesini ümit ediyoruz” dedi. 
 
 Boya sağlıklı bir eğitim ortamının en temel şartıdır 
 Okulların boyanarak yenilenmenin yanı sıra temizlendiğine de vurgu yapan Adabağ, “Çocuklarımızı, ülkemizin geleceğini emanet ettiğimiz okullarımızın temizliğini ve hijyenini çok önemsiyoruz. 
 
Okulları boyayarak bu konuda sorumlu bir vatandaş olmanın gereğini yerine getiriyoruz. Bunun yanı sıra seçtiğimiz renklerle de çocuklarımızın ilham alabilmesini, yaratıcı yönlerinin güçlenmesini amaçladık. 
 
Onları uzun bir aradan sonra tekrar koridorlarda görürken yüzlerindeki gülümsemeyi artırmak bir başka hedefimizdi” diyerek sözlerini tamamladı. 
 
İçinden geçtiğimiz hassas dönemin dayanışmayla aşılabileceğini sözlerine ekleyen Adabağ, Marshall olarak yaptıkları yardım faaliyetlerinin aksamadan devam edeceğini vurguladı.

Hiç yorum yok


Blogger tarafından desteklenmektedir.