Uzaktan çalışmanın yeni adresi

Türkiye yazılım pazarına hızlı bir giriş yapan PeerBie Inc., “MyWork” platformu ile pandemi sürecinde uzaktan çalışma iş modelini destekliyor. 
 

PeerBie MyWork, yeni nesil algoritmalarla geliştirildi. İş süreçlerini kolaylaştıran özellikleri ile dikkat çeken platform, Covid-19 pandemisi döneminde uzaktan çalışma iş modelini destekleyen yapısı ile özgür bir çalışma modeli sunuyor.


 
 PeerBie CEO’su Semih Seçer, MyWork ile işyerlerinde verimlilik odaklı bir vizyon sunduklarını söyledi. 
 
Uygulama ile kurumsal yapıların kurum ve organizasyon verimliliklerini en doğru biçimde yönetebileceklerini vurgulayan Seçer, “Dünya, dijital dönüşüm yaşıyor. 
 
Dünyanın dönüşen iletişim ihtiyaçlarını karşılamak üzere Türkiye’den yola çıktık. Yerli ve yeni nesil bir sosyal ağ olan PeerBie, şirketlerin kendi disiplinleri içinde alt yapılarındaki iletişim trafiğinde verimi yakalamalarını sağlıyor.” dedi. 
 
İş süreçlerini uzaktan yönetmeye olanak tanıyor 
PeerBie MyWork’ün özelliklerinden de bahseden Semih Seçer, şunları söyledi; “Platformun sunduğu avantajlar, şirketlerin iş süreçlerinde hem zaman hem de maliyet tasarrufu sağlıyor. 
 
Çalışanlar arasında aidiyet hissi oluşturmasının yanında rol tabanlı iletişim ile daha efektif ve verimli bir iş ortamı sağlanabiliyor. Fiziksel ortamlardaki iş deneyimlerinin birçoğu PeerBie My Work ile yapılabiliyor. Daha az e- mail trafiği ile çalışanlar, işlerine daha fazla odaklanabiliyor. 
 
Arşivleme, proje koleksiyonu ve hata yönetimi gibi özelliklerinin yanında ‘to do list’ yönetimi de sağlayan uygulamada proaktif ve geleceğe hazır olmaya odaklandık. 
 
Katılımcılığı maksimum düzeyde yaşatan platform, müşterilere ve partnerlere özel kanallarla iş süreçlerini uzaktan yönetmeye olanak tanıyor.”  
 
PeerBie My Work neler içeriyor? 
PeerBie MyWork, kurum ve organizasyonlara verimliliklerini doğru yönetebilecekleri bir uygulama ağı sunuyor. Kompleks ve hızlı çalışma ortamında aidiyet duygusunu artıran özellikler barındırıyor. 
 
Her organizasyona uygun yapısı ile departman ve komuniteler arası iş yapış biçimlerini bir araya getirerek, verimlilik artışı sağlıyor. 
PeerBie MyWork, kurumlara özel olarak özelleştirilebiliyor. 
 
Etkinlik ve toplantı yönetiminden katılımcıları takip etmeye kadar birçok özellik içeriyor. Kişisel ve kanal bazında günlük, haftalık veya aylık yapılacaklar listesi oluşturulabiliyor. Kolay arayüzü ile de dakikalar içinde kullanıma hazır hale geliyor.

Hiç yorum yok


Blogger tarafından desteklenmektedir.