Bu akıllı eğitimci, çocukların derslerine evde yardımcı oluyor.

Çocuklara okul sonrasında yardımcı olmak için geliştirilen yeni nesil eğitimci Da Vinci Kids uygulaması, 5-12 yaş arası çocukların matematikten fen bilimleri ve coğrafyaya, tarihten teknoloji, doğa, uzay ve bilime kadar birçok dersine anlatımlı video içerikleri ve öğrenme sağlayan oyunlarıyla destek oluyor. 
 

Çocukların, uzaktan daha iyi eğitim alması için geliştirilmiş yeni tasarımı, özellikleri ve içerikleriyle güncellenen Da Vinci Kids, Ana Sınıfından 5. Sınıfına kadar çocukların okulda öğrendiklerini tamamlayıcı ve daha da geliştirici “yeni nesil bir eğitimci” olma özelliği taşıyor. 
 


Uygulama, çocukların gündelik sorularını yanıtlayarak, onların doğal meraklarını ve yaşam boyu öğrenme tutkusunu harekete geçiriyor. Evdeki yeni eğitimciniz Da Vinci Kids, tüm dünyada kabul görmüş 5-12 yaş arası eğitim uzmanları ve eğitim teknolojistleriyle uzun soluklu bir araştırma ve çalışmanın sonunda geliştirildi.
 
Ekran dışı etkinlikleri teşvik eden ilgi çekici ve yaratıcı videolar da barındıran uygulamada, çocuklar ekranda fazla vakit geçirmeden evde yapabilecekleri etkinlikleri de öğreniyor. Ayrıca, çocuklar kendi karakterlerini yaratarak deneyimi kendilerine özel bir hale getirebiliyor.  
 
Okul müfredatını destekleyen konular 
Da Vinci Kids, kalıcı öğrenme methotlarını barındıran matematik, fen, kimya, teknoloji, bilim, kodlama, tarih, coğrafya, biyoloji, doğa, hayvanlar ve sanat gibi birçok derse destek olarak kullanılan geniş bir konu çeşitliliği sunuyor.
 
Aileler ve eğitimciler, aşağıdaki konularda Da Vinci Kids’ten faydalanıyor; Dijital Çağ Büyüyünce Ne Olsam? Dijital Çağ Küçük Hanımın Soruları, Akıllı Para Yönetimi, Akıl Oyunu Serisi. Fen, Bilim ve Teknoloji Pratik Bilim, Da Vinci'nin Buluş Laboratuvarları, 
 
Thomas Edison'ın Gizli Laboratuvarı, Dudak Uçuklatan Buluşlar, Bilimi Kendin Yap, Süpergüçlerin Arkasındaki Bilim, Tam Kanıt, Astronomide 60 Saniyelik Macera Bilimi Geliştirmek, Bil Bakalım, Görmek İçin Son Şans, Dahilerin Peşinde, Bilim Patlaması, Kaptan Pin'le Uzay Yolculuğu, Bunu Daha İyi Nasıl Yaparım? Kool Görünenler, Gastroblast, 
 
Matematik Çevremizdeki Matematik, MathXplosion. Edebiyat Siesta Z Dünya ve Coğrafya Dünya Göründü, Dünyanın Öyküsü, Bunları biliyor muydun? Ülkeleri Tanıyalım, GEOlino, Bay Su Samuruyla Kültür Araştırması. 
 
Tarih ve Sanat Tarih Avcıları, İşlevsel Sanat, Sanat Tarihi, Müzede Bir Dakika, Mati ve Dada'yla Sanat, Infotoy. Felsefe Knietzsche Biyoloji ve Sağlık Görevimiz: İnsan Vücudu, İlginç Gerçekler. Doğa ve Hayvanlar Animalojik, Kural Tanımayan Hayvanlar. 
 
Çevre Eğlenceli Geri Dönüşüm Spor Spor Laboratuvarı Fotoğrafçılık Snapshots Da Vinci Kids hesabı, çocukların yaşlarına göre 6 farklı profile kadar oluşturulabiliyor ve bir hesaba 6 farklı cihazdan erişilebiliyor. Da Vinci Kids, mobil telefon ve tabletlerden App Store ve Google Play’den ücretsiz indirilerek, aylık 19,99 TL abonelikler ile kullanılabiliyor.

Hiç yorum yok


Blogger tarafından desteklenmektedir.