Trendyol Mega Eylül kampanyası

Trendyol, 8, 9 ve 10 Eylül tarihlerinde Mega Eylül İndirim Günleri ile on binlerce üründe yüzde 50’ye varan indirimler sunuyor. Türkiye’nin Trendyol’u, 8, 9 ve 10 Eylül tarihlerinde düzenleyeceği Mega Eylül kampanyasını duyurdu. 

Sadece 3 güne özel binlerce marka ve yüz binlerce üründe yapılacak mega indirimlerle elektronikten ev eşyasına, süpermarketten anne-bebek ürünlerine, modadan kozmetiğe, kırtasiye ve okul malzemelerine kadar çok özelindirim fırsatları Trendyol müşterilerini bekliyor. Kullanıcılarına hızlı ve güvenli alışveriş deneyimini avantajlı fiyatlarla sunmak üzere dönemsel olarak büyük indirim kampanyalarına imza atan Trendyol, bu Eylül’de de geleneği bozmayacak. 

Trendyol; 8,9,10 Eylül tarihleri arasında “İhtiyacınız olan her şey Trendyol’da” diyor kullanıcılarını bu alışveriş deneyimine davet ediyor. 


Mega Eylül kampanyasında, aksesuarda, ayakkabıda, saat ve gözlükte, mobilyalarda, kozmetikte ve giyimde %50’ye varan, elektronikte %8’e varan, ev ürünlerinde %45’e varan, oyuncaklarda %40’a varan ve süpermarkette %10’a varanindirimler sunulacak.

Hiç yorum yok


Blogger tarafından desteklenmektedir.