DC ve Cartoon Network'ün en sevilen karakterleri çocuklarla buluşuyor

Dünyaca ünlü DC karakterleri ve Cartoon Network’ün en sevilen karakterleri tüm dünyadan çocuklarla bir araya gelecek. 


24 saat sürecek DC Kids FanDome etkinliği ile çocuklar, ilk defa sanal bir deneyim yaşayacak. 

Çocuklar; Batman’den DC Super Hero Girls’e ve hatta Teen Titans Go’ya kadar hayranı oldukları Cartoon Network’ün sevilen kahramanlarının özel mekanlarına ve gizli üslerine misafir olacak. Etkinliğe katılan çocuklar sevilen Cartoon Network çizgi filmlerinin özel videolarını izleyebilecek, oyunlarla keyifli zaman geçirecek, çizgi roman karakterleriyle buluşacak ve birbirinden eğlenceli sürprizleri ücretsiz olarak keşfedecek. 



Türkiye’den ve Dünyanın dört bir yanından çocuklar, DC Kids FanDome ile sevdikleri karakterlerle online bir etkinlikte buluşacak. 

Pandemi sebebiyle sanal dünyaya taşınan ve ilk kez gerçekleştirilecek bu etkinlikle çocuklar, en sevilen çizgi filmlerin adresi Cartoon Network’ün karakterlerinin yanı sıra DC’nin çizgi roman karakterleri ile de bir araya gelebilecek. 

12 Eylül Cumartesi günü Türkiye saatiyle 20.00’da başlayacak ve 24 saat sürecek etkinlikte çocuklar Batman, Teen Titans, Super Hero Girls gibi en sevilen kahramanlarla tanışma şansı yakalayacak. 

DCKidsFanDome.com adresinden ücretsiz olarak katılabilecekleri bu özel etkinlikte Batman’in gizli yarasa mağarasından Teen Titans’ın kulesine, DC Super Hero Girls’ün Sweet Justice Cafe’sine kadar birçok efsanevi mekân online olarak gezilebilecek. 

Ayrıca çocuklar favori kahramanlarıyla karaoke yapacak, en sevdikleri kahramanları nasıl çizebileceğini öğrenecek ve onlarca farklı etkinlikle inanılmaz bir deneyim yaşayacak. 

Her yaştan çocuk ve yetişkinin keyifli vakit geçireceği DC Kids FanDome etkinliğine katılanlar Cartoon Network çizgi filmlerinden oyunlara birçok özel içeriğine erişme şansı da bulacak. 

Cartoon Network Hakkında: 
WarnerMedia’nın global bir çocuk markası olan Cartoon Network, çocuklar ve aileler için özel olarak çizgi film içeriği üreten bir çizgi film kanalıdır. 

Yenilikçi kimliğiyle 192 ülkede 400 milyondan fazla haneye ulaşan Cartoon Network, çocuklara Ben 10, Powerpuff Girls, Kafadar Ayılar, Gumball, Kral Şakir ve Elma e Soğan gibi ilham verici, yaratıcı ve ilgi çekici içerikler sunuyor. 

Cartoon Network’ün, çocukların ‘akran zorbalığı’ sorununa dikkat çeken sosyal sorumluluk projesi ‘Zorba Olma Kanka Ol’ bu problemin üzerine eğilen yetişkinler ve çocuklar için önemli bir kaynak olarak görülüyor. 

WarnerMedia, birçok farklı temada içerik oluşturan ve hayranlarına içeriği her zaman ve her yerde ulaştırarak olağanüstü deneyimler sunan global bir eğlence, spor ve haber şirketidir. 

Aralarında CNN, Cartoon Network, Boomerang, Adult Swim, TBS ve TCM’in yer aldığı dünyadaki en değerli markalardan bazılarının sahibidir. Cartoon Network Türkiye’de, Digitürk 169. Kanal, Tivibu 121. Kanal, D-Smart 120.Kanal ve ayrıca uydudan ücretsiz yayın yapmaktadır.

Hiç yorum yok


Blogger tarafından desteklenmektedir.