Huawei Okula Dönüş Kampanyası ile indirim fırsatları sunuyor

Huawei, Okula Dönüş Kampanyası kapsamında MateBook 13, MatePad Pro, FreeBuds 3 Serisi’nde ve akıllı bileklerinde indirim fırsatları sunuyor. HUAWEI Online Mağazası'nda geçerli olan kampanya kapsamında 7 Eylül tarihine kadar 2020 model HUAWEI MateBook 13 AMD dizüstü bilgisayarın fiyatı 6.697 TL’den 4.999 TL’ye düşüyor. Ayrıca yanında HUAWEI P smart Pro telefon alındığında, sepette uygulanan yüzde 25 indirimin ardından iki cihazın fiyatı 7.518 TL’ye düşüyor. 


HUAWEI MateBook 13 ile birlikte HUAWEI marka Swift Bluetooth Mouse ve Swift Dizüstü Bilgisayar Sırt Çantası sadece 1’er TL ile tüketiciye sunuluyor.

HUAWEI MatePad Pro fiyatı, Okula Dönüş Kampanyası kapsamında yine 7 Eylül tarihine kadar geçerli olmak üzere 5.997 TL’den 4.499 TL’ye tüketicilere sunuluyor. 

Kampanya’da bu fiyata HUAWEI Klavye ve HUAWEI M-Pencil da dahil ediliyor. Böylece tüketiciler, en gelişmiş tablet üretkenlik paketine tek seferde sahip olabiliyorlar. 

Kampanya kapsamında HUAWEI, 7 Eylül tarihine kadar kulaklık ve akıllı bilekliklerinde de indirim fırsatları sunuyor. Huawei FreeBuds 3i 948 TL yerine 699 TL fiyatla satılırken, sadece 1 TL farkla Huawei Band 3e yanında alınabiliyor. 

FreeBuds 3 ise 1.548 TL yerine 1.099 TL fiyatla ve 1 TL farkla Huawei mini hoparlör ile birlikte satışa sunuluyor. Huawei’nin en gelişmiş akıllı bilekliği olan Band 4 Pro ise 499 TL fiyatla tüketicilere sunuluyor. 

AppGallery üzerinden HUAWEI Mağaza uygulamasını indirip kayıt olan kullanıcılar, tüm bunlara ek olarak 200 TL’lik indirim çekinin de sahibi oluyorlar.

Hiç yorum yok


Blogger tarafından desteklenmektedir.