Huawei’den Babalar Günü Kampanyası

Huawei, Babalar Günü’nde teknoloji tutkunu babalar için MateBook 13 2020, MediaPad T5 10 ve Watch GT 2e ürünlerinde indirim fırsatları sunuyor. Huawei Online Mağaza’sında geçerli olan kampanya kapsamında 12-30 Haziran tarihleri arasında Huawei Watch GT 2e fiyatı 1199 TL'den 999 TL'ye, 12-21 Haziran tarihleri arasında Huawei MediaPad T5 10 32GB fiyatı ise 1499 TL'den 1399 TL'ye düşüyor. Ayrıca 12-21 Haziran tarihleri arasında Huawei MateBook 13 2020 AMD versiyonu, Huawei Freelace kablosuz kulaklık ile birlikte kampanyalı fiyatı 6499 TL olarak belirlendi. 

 Watch GT 2e 
Huawei, ilk kez Watch GT 2e ile kan oksijen doygunluğu (SpO2) izleme özelliğini kullanıcılarına sunuyor. İki haftalık pil ömrüyle desteklenen cihaz, küresel tüketicilerin günlük yaşamına bilimsel, ancak sportif bir katkı getirmek için tasarlandı. 

Akıllı saat, kullanıcıların sağlık durumlarını gerçek zamanlı anlamalarını sağlayan hassas kalp atış hızı izleme, anormal kalp atış hızı uyarıları, basınç seviyesi ve uyku izleme özelliklerini de destekliyor. 

Huawei Watch GT 2e ayrıca 100’den fazla spor modunu destekliyor ve hangi sporun yapılmakta olduğunu yapay zeka desteği ile kendisi algılayabiliyor.

MateBook 13 2020 
Huawei MateBook 13, yenilikçi teknolojinin gücünü sahip olduğu tüm bağlantı ve performans özellikleriyle birlikte profesyonellere sunuluyor. Huawei FullView ekranı, olağanüstü taşınabilirliği ve üstün yapım kalitesini bir araya getiren yeni Huawei MateBook 13, yenilenen HUAWEI Share özellikleriyle bağlantı özelliklerini de güncelledi. 

Bu yeni özelliklerle, Huawei MateBook ve akıllı telefonlarla daha kolay iletişim kuran arayüz, sürükle bırak özelliğiyle beraber, akıllı telefona kaydedilmiş içeriği doğrudan dizüstü bilgisayarda görüntülemeyi de sağlıyor. 

Dizüstü bilgisayara bağlı çevre birimlerinin, akıllı telefonlarda gezinti için de kullanılabildiği Multi-Screen Collaboration, cihazlar arası geçiş yapmaksızın, mobil uygulamalara sorunsuz erişim sağlıyor. 

MediaPad T5 10 Huawei’nin performans ile taşınabilirliği en iyi şekilde birleştirdiği tabletlerden olan Huawei MediaPad T5 10, Full HD çözünürlükte 10,1 inçlik ekranı, 3 GB RAM, 32 GB depolaması ve uzun pil ömrü sunan 5100 mAh bataryası ile mükemmel teknoloji hediyesi olmaya aday.

Hiç yorum yok


Blogger tarafından desteklenmektedir.