tatilde çocukların bilgi birikimini artıran güvenli, mobil oyunlar

Milyonlarca öğrenci yarın ilk ara tatile çıkmak için geri sayıma başladı. 


Da Vinci Kids, yeni öğretim yılının 1 haftalık ilk ara tatili için çocuklara eğlenceli ve eğitici mobil oyunlar hazırladı. 

 Da Vinci Kids Mobil Eğitim Uygulaması içinde sunulan eğitici mobil oyunlar çocukların bu 1 haftalık zamanda canları sıkılmadan hem bilgi birikimlerini artırmalarını hem de güvenli bir dijital ortamda eğlenmelerini sağlayacak. 

 Mobil uygulamalar, artık günümüzde, ebeveynler kadar çocukların da yakından takip ettikleri teknolojiler. Özellikle, çocuklar için özel geliştirilmiş mobil uygulamalar çocukların eğitim ve gelişiminde önemli rol oynuyor. 

Çocukların mobil cihazlarda geçirdikleri zamanın kendileri için daha faydalı olmasını sağlarken %100 güvenli bir eğitim ortamı sunmayı hedefleyen Da Vinci Kids, bu anlamda aileler tarafından en çok tercih edilen mobil eğitim uygulamalarının başında geliyor. 

Bilim, teknoloji, tarih, su ve hava, icatlar ve keşifler, ünlü sanatkarlar, güneş ve ışık, hayvanlar, bunları biliyor musun? ve yiyeceklerin bilimi gibi binlerce video içeriğin yer aldığı Da Vinci Kids, özellikle oyun tabanlı öğrenme sunmasıyla farklılaşıyor. 

Da Vinci Kids’de çocukların bilgi birikimini artıran birçok eğlenceli program ve bilim testinin yanı sıra; Matematik oyunları, atom çılgınlığı, hafıza oyunları, sanatı sınıfı ve uzay macerası gibi eğlenceli oyunlar mevcut. 

Ailelerin eğitimi yanlarında her yere taşıyabilmesi ve çocukların sıkılmadan teknolojiden faydalanabilmesi için Da Vinci Learning tarafından geliştirilen Da Vinci Kids, mobil eğitim uzmanları tarafından hazırlandı.  

Da Vinci Kids mobil uygulamasına App Store ve Google Play’den ulaşabilirsiniz.  
Da Vinci Televizyon Kanalı, Afrika, Asya, Orta ve Doğu Avrupa’da olmak üzere 90’dan fazla ülkede, 18 farklı yerel dilde her yaştan meraklı zihinleri bir araya getirip, yaşam boyu öğrenmeyi destekleyen, yenilikçi ve özgün bir yayın yapmaktadır. Da Vinci, 2007’den bu yana, eğitim araçlarını da kullanarak, öğrenmeyi ailenin tüm bireyleri için heyecan verici bir deneyime dönüştürme çabasındadır. 

Da Vinci Televizyon Kanalı ve Da Vinci Kids Mobil Uygulaması, öğrenmenin katılım, bağlılık ve en önemlisi de eğlencenin bir arada tuttuğu hayat boyu süren, zamansız ve mekânsız bir yolculuk olduğu felsefesinden hareket eder. 

Dünya genelinde 35 milyondan fazla evde günlük hayatın bir parçası olarak takip edilen Da Vinci, Türkiye’de Digiturk 164. Kanal, D-Smart 127. Kanal, Türksat Kablo TV 461. Kanal, Turkcell TV+ 98. Kanal ve Tivibu 126. Kanal’dan 24 saat HD yayın hayatına devam etmektedir. Da Vinci Medya ile daha detaylı bilgiye www.davincikids.tv/tr/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Hiç yorum yok


Blogger tarafından desteklenmektedir.