Bir Efsanenin Hayatı Daha Film Oluyor

Dijital Sanatlar Yapımevi, ülkemiz ve dünya spor tarihine adını altın harflerle yazdıran efsanevi halterci Naim Süleymanoğlu’nun hayatını beyazperdeye aktarıyor. Özer Feyzioğlu’nun yönetmenliğini üstlendiği filmin senaryosunu Barış Pirhasan yazdı. “Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu” filminde genç ve yetenekli oyuncu Hayat Van Eck,başrolde. Filmden ilk fragman yayınlandı. 

Dijital Sanatlar Yapımevi; halterde aşılması güç, neredeyse imkansız başarılara imzaatan, “Dünyanın En İyi Sporcusu” seçilenefsanevi halterci Naim Süleymanoğlu’nun hayatını beyazperdeye taşıyor. 

Senaryosunu Barış Pirhasan’ın yazdığı filmin yönetmeni Özer Feyzioğlu.Naim Süleymanoğlu’na benzerliğiyle de dikkat çeken yetenekli oyuncu Hayat Van Eckise başrolde. Spor kariyerine 47Dünya Rekoru, üç farklı olimpiyatta kazandığı 3 Olimpiyat Altın Madalyası, 6 Avrupa Şampiyonluğu ile7 tane Dünya Şampiyonluğu ve nice başarılar sığdıran Naim Süleymanoğlu, kendi ağırlığının üç katı ağırlık kaldırabilen tek sporcu olarak da tarihe geçti. 

İlk Dünya Rekoru’na imza attığında 15 yaşındaydı. Türkiye’ye güreş dışında olimpiyatlarda altın madalya kazandıran ilk sporcu da Naim Süleymanoğlu olurken ardında kırılması imkansız rekorlar bıraktı. 

 Naim Süleymanoğlu’nun kardeşi Muharrem Süleymanoğlu hazırlıyor 
Film için halter ve vücut geliştirme antrenmanlarına son sürat devam eden Hayat Van Eck, geniş bir antrenör ve beslenme ekibi ile çalışırkenNaim Süleymanoğlu’nun kardeşi Muharrem Süleymanoğluda kendisine destek oluyor, beslenme ve antrenman programını belirliyor. 

25 Ekim 2019’da vizyona girecek “Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu” filminden ilk fragman bugün izleyicilerin beğenisine sunuldu.

Hiç yorum yok


Blogger tarafından desteklenmektedir.