A TicketForYourFuture” Programının 2’nci Etabı İçin Başvuru Süreci Başladı

Arçelik, dünyanın önde gelen üniversitelerinde eğitim gören Türk öğrencileri, ülkemize geri kazandırma hedefiyle geçtiğimiz yıl başlattığı “A TicketForYourFuture” Programını 2’nci kez hayata geçiriyor.
16 Temmuz-2 Ağustos tarihleri arasında Arçelik’in yeni nesil Ar-Ge Merkezi Garage’dadüzenlenecekprogramiçin 1 Nisan’a kadar başvuru yapılabilecek. 

Arçelik, yurt dışında öğrenim gören Türk öğrencilere Türkiye’nin inovasyon ve yaratıcılık potansiyeline katkıda bulunmaları için imkan yaratmaya devam ediyor. Yaz döneminde 2’nci kez düzenlenecek “A TicketForYourFuture” programı için başvurular alınmaya başlandı. 

1 Nisan’a kadar devam edecek başvuru sürecinin ardından yapılan değerlendirme sonrasında dünyanın dört bir yanında, mühendislik ve teknoloji bölümlerinden son sınıf ve lisansüstü seviyesinden okuyan Türk öğrenciler, 16 Temmuz-2 Ağustos tarihleri arasında gerçekleştirilecek “A TicketForYourFuture” Programına davet edilecek. 

Programa katılan öğrenciler Arçelik’in yeni nesil Ar-Ge Merkezi Garage’da alanında uzman liderlerle tanışıp yeni fikir ve projeler geliştirecek. 


Geçtiğimiz yılbaşlatılan program ile Arçelik, yurt dışında okuyan26 Türk öğrenciyi ağırlamış, öğrencilerden 3’ü Türkiye’ye geri dönerek Arçelik’in Üretim, Dijital Dönüşüm ve Tüketici Eğitimleri gibi ekiplerinde işe başlamıştı.Programın bu yılki hedefi; daha çok yeteneği Arçelik’e ve Türkiye’ye kazandırmak olacak.

Hiç yorum yok


Blogger tarafından desteklenmektedir.