Turkcell GNÇYTNK ile dijital dünyaya yön verecek gençleri arıyor

Geleceğin dünyasını şekillendiren Turkcell,Türkiye’nin dijital geleceğini yön verecek genç yetenekleri bekliyor. 

Turkcell’in, teknolojinin kalbinde olmak isteyen, yetenekli ve başarılı gençler için hayata geçirdiği GNÇYTNK programında, dördüncü dönem başvuruları başladı. 

Dijital dünyanın genç mimarlarını hem ülkeye hem de Turkcell’e kazandırmayı amaçlayan programa adaylar 18 Şubat’a kadar,Turkcell web adresi, Instagram kanalı trkcllgncytnk, BiPChatbot kanalı GNÇYTNK BiP servisiile kariyer.net ve Linkedinüzerinden başvurulabilecek Turkcell’in,geleceğin dijital dünyasını şekillendirecek yeni nesil yetenekleri hedefleyen GNÇYTNK programının yeni dönemi için başvurular başladı. 

Türkiye’nin genç nüfus potansiyelini Turkcell aracılığıyla dijital dünyaya taşıyan GNÇYTNK programı, yetenekli ve başarılı gençler için kaçırılmayacak bir kariyer fırsatı sunuyor. 

Dördüncü dönem başvuruları 18 Şubat’a kadar Turkcell web adresinden, Instagram hesabı trkcllgncytnk, BiPChatbot kanalı GNÇYTNK BiP servisi ilekariyer.net ve Linkedin ilanlarından yapılabilecek. 

Program kapsamında mobil platformların yanı sıra oyunlaştırma ve video mülakat gibi yöntemlerle başvuru, seçme ve işe alım süreçleri gerçekleştiriliyor. Genç yetenekler,başvuru ve seçme süreçlerinin ardından Eylül 2019’da işe başlayacak. 

Programla ilgili bilgiler verenTurkcell İnsan Kaynakları Direktörü Hasan Kaya,Türk mühendisler tarafından üretilen yerli ve milli uygulamalarla teknoloji ihracına başlayarak Türkiye’ye değer kattıklarını belirterek, “Turkcell’in bugün geldiği noktadaki en büyük başarı ve pay çalışanlarımıza ait. 

Bu bilinçten hareketle gençlerimize yani geleceğimize yatırımhedefimizden asla vazgeçmiyoruz.Yenidünyada dijital dünyaya doğan gençlerimizin sahip olduğu perspektif bizim için son derece kıymetli. 

Bu program sayesinde şirketimiz bir yandan gençlerin sahip olduğu vizyondan faydalanırken gençlerimiz de hayalini kurdukları iş ortamına kavuşmuş oluyor. 

Bugüne kadar yüzlerce gencimizi istihdam ettiğimiz GNÇYTNK ileülkemizin genç istihdamına katkı sunmaya devam edeceğiz” dedi.  

GNÇYTNK’de keyifli başvuru süreci 

Yeni dönemde gençler,GNÇYTNK tam zamanlı işe alım programına keyifli bir süreçle başvuruyor. 

Adaylar bu yıl Hadi’de genel yetenek sorularını içeren bilgi yarışmasına katılacak.Yarışmanın tamamlanmasıyla birlikte kariyer.turkcell.com.tr adresi üzerinden adaylara oyunlaştırılmış bir deneyim yaşatılacak. 

Genel yetenek yarışmasınıtamamlayan adaylar yabancı dil testini de başarıyla geçerlerse kendilerine web tabanlı bir uygulama ile video sorular gönderilecek. 

Adayların kendi çektikleri yenilikçi bir videoyla bu soruları yanıtlamaları istenecek. Birebir ve fonksiyonel grup mülakat aşamalarını da geçen adaylar Turkcell’de GNÇYTNK olmanın ayrıcalığını yaşamaya başlayacak.  

Eğitimde dünya devleri ile işbirliği 
GNÇYTNK programıyla işe alınan gençler, Turkcell’e uyum sağlamaları amacıyla Turkcell Akademi tarafından hazırlanan bir eğitim programına dahil olacak. 

Bu kapsamda gençlere Cisco, Huawei, Nokia, Oracle, Ericsson, EMC Dell gibi küresel markalarla özel programlara katılma şansı sunulacak. 

Genç yetenekler şirketedeğer katan liderlerin deneyimlerinin paylaşıldığı ve markanın tanıtıldığı eğitim programıyla Turkcell kariyerlerine başlayacak. 

Turkcell Akademi ile sürekli uygulamalı eğitim ve gelişim fırsatı bulan genç yetenekler, mobil çalışma, esnek performans yönetimi, çıraklık programı gibi özel uygulamalarla ezber bozan bir kariyer yolculuğuna çıkacak. 

GNÇYTNK’ler için başvuru koşulları:  

Programa; • Yaratıcı, sosyal, meraklı ve eğlenceli, • Türkiye ve dünyadan üniversitelerin çeşitli bölümlerinde öğrenimine devam eden ya da mezun, • Lisans 4. sınıf, yüksek lisans, doktora öğrencisi, yeni mezun ya da en fazla 3 yıl iş deneyimi olan, • İyi derecede İngilizce bilen gençler başvurabiliyor.

Hiç yorum yok


Blogger tarafından desteklenmektedir.