Bayer Liseler Arası Bilim Yarışması

Bayer Liseler Arası Bilim Yarışması, 5. kez lise öğrencilerini çağırıyor. Türkiye genelinde lise ve dengi okul öğrencilerinin 7 Ocak 2019 tarihinden itibaren www.bayer.com.tr adresinde bulunan başvuru formunu doldurarak katılabileceği yarışmanın teması “Yaşama Değer Kat” olacak. 

 İlk dört yılı içerisinde toplam üç binin üzerinde öğrencinin 2.532 projeyle katıldığı yarışmanın son başvuru tarihi ise 17 Mart 2019 olarak belirlendi.  

Bayer Hakkında 

Bayer, temel olarak sağlık ve tarımla ilgili Yaşam Bilimleri alanlarında uzmanlaşmış küresel bir şirkettir.

İnsanlığa faydalı olabilmek ve yaşam kalitesini arttırabilmek amacıyla ürün ve hizmetler geliştiren Bayer; aynı zamanda inovasyon, büyüme ve yüksek kazanma gücü ile değer yaratmayı amaçlamaktadır. 

Sürdürülebilir kalkınma ilkelerine bağlı olan Bayer, kurumsal vatandaş olarak sahip olduğu sosyal ve ahlaki sorumlulukların bilincindedir. 

2017 yılı itibarıyla 99.800 çalışana ve 35,0 milyar Avro satış cirosuna sahip olan Bayer’in, yıllık sermaye harcaması 2,4 milyar Avro, Ar-Ge harcaması ise 4,5 milyar Avro düzeyindedir. Daha fazla bilgiye www.bayer.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Hiç yorum yok


Blogger tarafından desteklenmektedir.